Γενικά Ο Πάρης και τα αγαπημένα του κουδούνια

Parrotsmile

PB Member
Εγγραφή
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.055
Πόλη
Καλαμάτα
Νέο παιχνίδι με κουδούνια και ευκαιρία για τρελό παιχνίδι. Το βράδυ κοιμήθηκε αγκαλιά με αυτό.:D

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Ευχαριστω Κωνσταντινε! Μου εφτιαξες τη μερα!
Ειναι απιστευτος ο Παρης, να τον χαιρεσαι! 🙂
 
:D

Φοβερος ειναι... Τρελλενομαι πουσ το πρωτο και το τριτο βιντεο στην προσπαθεια του να πιασει τα κουδουνια παει πανω κατω.😛
Για ατελειωτο τσιμπιμα ειναι ο μπαγασας...
 
Απιστευτος ο Παρης. Προσπαθει να εξερευνει το καθετι. Τραβαει τα κουδουνακια με μανια και δειχνει να το απολαμβανει!
 
Χα χα! Τέλειος ο Πάρης! Κι εμένα έχει μια μανία με τα κουδούνια. Τους αρεσουν πολύ μάλλον!
 
Κωνσταντινε να τον χαιρεσαι και παλι τον ζουζουνο σου:)
Ειναι υπεροχο φτερωτο τυπακι 😉
 
Κωνσταντινε ειναι φανταστικος! :D Πολυ πλακα που κουνιεται για να τα χτυπαει...

Ο δικος μου δεν κανει κουνια, μολις παταει καπου οχι τοσο σταθερα αλλαζει αμεσως μερος. Εχει και τετοιο boing αλλα νομιζω δεν θα ανεβει ποτε εκει με ανεση...

Θα του βαλω να δει το βιντεο του Παρη να ζηλεψει και να καταλαβει τι χανει... 😀
 
Για ποιον χτυπάει η κουδούνα;:D

Τέλειος είναι, οπως πάντα! Μπράβο και στους δυό σας για την στιγμές απόλαυσης που περνάτε και τις μοιράζεστε μαζί μας!
 
Καταπληκτικος ο Παρης! Διασκεδασε πολυ οπως φαινεται με το νεο του παιχνιδι! Πολυ πετυχημενος επισης ο συνδιασμος του boing και του νεου παιχνιδιου. Ευχαριστουμε για τις ομορφες στιγμες Κωνσταντινε!
 
Καταπληκτικός όπως πάντα ο Πάρης! Δείχνει να το διασκεδάζει αφάνταστα! Δεν ξέρω βέβαια για τα δικά σου αυτιά Κωνσταντίνε!:D
 
Ωραιος ο Παρης και την βρισκει με τα κουδουνια. Κι εγω της εχω 2 κουδουνια και τρελαινεται να παιζει με αυτα.
 
Έκτακτος ο Πάρης, όπως πάντα, απόλαυση ατελείωτη! Μπράβο Κωνσταντίνε που του προσφέρεις τα καλύτερα για να δραστηριοποιείται, να είναι ευτυχισμένος, σου το ανταποδίδει με τη σειρά του, χαιρόμαστε κι'εμείς! Ευχαριστούμε!
 
και εγω το πηρα αυτο στα δικα μου και το γραψανε κανονικοΤΑΤΑ! ☹
 
Ο Πάρης ήταν εξ' αρχής αδυναμία μου! Πανέμορφος, τσαχπίνης, και με φανεή αδυναμία στα κουδούνια!
 
Back
Top