Γενικά Ο Πάρης στο χωριό

Parrotsmile

PB Member
Εγγραφή
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.055
Πόλη
Καλαμάτα
Τελικά όλα πήγαν καλά με τη μεταφορά κ;ι τη διαμονή του Πάρη στο χωριό. Η μεγάλη αυλή με βοήθησε να τον έχω έξω από το κλουβί όταν ήμουν στο σπίτι. Του έκοψα τα φτερά πριν φύγω αλλά έπρεπε να τον επιβλέπω συνεχώς διότι μπορεί να κάνει αλματάκια και όλο και κάποια γάτα θα περνούσε. Το καλό με αυτόν είναι ότι κοινωνικοποιήθηκε αρκετά αφού έγινε η μασκότ του χωριού και καθημερινά ερχόταν κόσμος να τον δει. Το ευχάριστο είναι ότι δέθηκε πλέον με τους γονείς μου και έτσι θα μπορώ να τον αφήνω όταν θα θέλω να φύγω χωρίς άγχος.
 

Συνημμένα

  • Resize of Eyritania 2008 001.webp
    Resize of Eyritania 2008 001.webp
    31,2 KB · Προβολές: 88
  • Resize of Eyritania 2008 002.webp
    Resize of Eyritania 2008 002.webp
    20,8 KB · Προβολές: 79
  • Resize of Eyritania 2008 010.webp
    Resize of Eyritania 2008 010.webp
    18,3 KB · Προβολές: 80
  • Resize of Eyritania 2008 005.webp
    Resize of Eyritania 2008 005.webp
    23,8 KB · Προβολές: 85
  • Resize of Eyritania 2008 059.webp
    Resize of Eyritania 2008 059.webp
    20,9 KB · Προβολές: 90
Φανταστικος ειναι Κωνσταντινε! Και φαινεται οτι περασε πολυ καλα κι αυτος στο χωριο! :D Τελειες οι φωτο! Ευχαριστουμε που τις μοιραστηκες!

Επισης ειναι καλο που δεν εχει προβλημα με τους γονεις σου και θα μπορουνε να τον κρατησουνε καποιες φορες που θα χρειαστει να λειψεις!
 
Τελειες οι φωτογραφιες! Και ακομα πιο τελειος ο Παρης! Ειναι φατσας!
 
Κωνσταντινε τελειος ο Παρης, το κλουβι του, το σταντ του, οι διακοπες του!φαινεται να το απολαμβανει παρα πολυ! Ετσι! Καλα περιττο να σχολιασω κ την υπεροχη θεα πισω απο τον Παρη ιδιως εκει που κανει το μπανακι του! Πωπω😱
 
Πολύ καλές οι φωτογραφίες! Πραγματικά πολύ καλές! Σίγουρα απολαμβάνει την εξοχή! Μόνο αλματάκια μπορεί να κάνει; Εγώ πάντως θα φοβόμουν λίγο... Σίγουρα χρειάζεται επιτήρηση όταν είναι έξω!
Καλές διακοπές να έχετε!
 
φοβερος ο παρης... Οντως η θεα ειναι εκπληκτικη...
 
Δεν με εκπλήσσει ο Παρης έγινε η μασκότ του χωριού! Είναι τόσο ωραίος και γοητευτικός! :D
 
Ωραιος ο Παρης, ωραιες οι φωτογραφιες, ωραιο το χωριο!:D
σας ευχομαι καλες διακοπες 🙂
 
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά. Έχω επιστρέψει από τις διακοπές στο χωριό. Του χρόνου πάλι.
 
Φαίνεται ότι καλοπεράσατε! Χαίρομαι που κατάφερες να ξεπεράσεις όποιες δυσκολίες μετακίνησης κλπ.
Πάντως δικαίως έγινε ο Πάρης η attraction Του χωριού.. Είναι πολύ ομορφος παπαγάλος
 
Κούκλος ειναι! Φαίνεται πως τα μπανάκια στην πισίνα του έκαναν καλό! Και του χρόνου!
 
φανταστικος ο Παρης παντως απο οτι ειδα του αρεσει πολυ εκει και εχει γινει και διασημος στο χωριο! Μπραβο πολυ ωραιες φωτος
 
Back
Top