Γενικά Ο Πετρουλης μου ειναι ζωηρος!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης nina 2
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

nina 2

PB New Member
Εγγραφή
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
344
Πόλη
Αχαρνές
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
😉
 
Χα χα τον καημένο :)
Δεν έχει ταίρι; Μοναχό του τον έχεις;
Πρόσεχε μόνο να πλένεις συχνά το κουκλάκι και να ψεκάζεις τον Πετρούλη με νερό που θα έχεις βάλει μερικές σταγόνες ξύδι, μην πάθει κάποια μόλυνση από το κουκλί και την συνεχή τριβή πάνω του.
 
Ειναι γλυκα! Προσπαθει να παιξει η να το... φερμαρει;
εχει κοριτσι εδώ κ 3 χρονια, αλλα δεν θελουν μωρα. Είναι ημερα κ συνεχεια στο χερι😛
αυτόν περνουμε στο κρεβατι μαζι ή βολτες εξω ελευθερο...
 
κ στα χερια μας, αυτό κανει. Τι να τον κανω. Ετσι θελει. Ξεδινει ο κακομοιρης, αφου η άλλη είναι χαζοβιολα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
αυτόν περνουμε στο κρεβατι μαζι ή βολτες εξω ελευθερο...
Και τα δύο θέλουν μεγάλη προσοχή, το πρώτο μην τυχόν κατά λάθος "πλακώσετε" το πουλάκι και το δεύτερο μην σαν φύγει αν τρομάξει από κάτι.
 
Και τα δύο θέλουν μεγάλη προσοχή, το πρώτο μην τυχόν κατά λάθος "πλακώσετε" το πουλάκι και το δεύτερο μην σαν φύγει αν τρομάξει από κάτι.
3 χρονια τωρα Μαρακι μου εχουμε μαθει κ τον προσεχουμε σαν τα ματια μας. Για να φυγει, δεν φευγει. Παρτον κ μαζι σου για καφε. Που θα βρει καλυτερα βρε;

http://prntscr.com/6glsek
 
Χριστίνα μου δεν θέλω να σε τρομάξω, αυτά και τα δύο που σου λέω έχουν συμβεί σε άτομα που γνωρίζω προσωπικά όχι που έτυχε να ακούσω - διαβάσω κτλ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nina 2
Να τον χαίρεσαι! Αν το κάνει και στα κουκλάκια και σε σας εεε είναι αχόρταγος! 😛
 
  • Like
Αντιδράσεις: nina 2
Back
Top