Γενικά Ο Τίτο παρουσιάζεται

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Patikas
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Patikas

PB New Member
Εγγραφή
1 Μαϊ 2018
Μηνύματα
51
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Ήρθε λοιπόν καιρός να σας παρουσιασω τον Τίτο μιας και είδη έχει γίνει ένα άρθρο για αυτόν.Ας ξενικνησουμε με τα βασικά Ο Τίτο είναι ένας παπαγάλος Indian Ringneck ενός έτους αν και το δαχτυλίδι του έχει σπάσει από τότε που ήταν στον εκτροφεα βασιζομεστε στην πληροφορίες του. Είναι μαζί μου τρεις μέρες και είναι πολύ ήσυχος. Που και που κατά το μεσημέρι βγάζει μερικούς ήχους. Προς το παρόν τρώει μόνο πελετ και μπορώ να πω πως του αρέσουν πολύ.IMG-265af5d565f34ed744878ab2f4ada4af-V.webp

rsz_120180908_110416.webp
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Την καλημέρα μου! Καλώς τον δέχτηκες τον Τίτο σου! Να σου ζήσει πολλά πολλά χρόνια και να τον χαίρεσαι! Όμορφος, καταπράσινος και μικρός! Και τον έχεις πολύ ωραία στο κλουβί του! Καλή σας συνέχεια!
 
Να το χαιρεσαι! τη σκαλα θα την εβγαζα, δε νομιζω να τη χρησιμοποιησει! Επισης τι μια πατηθρα βαλτη πιο ψηλα λιγο
Την την σκάλα την χρησιμοποιεί για τα σημεία που δεν "φτανει" το ξύλο που μου είπες να ανεβάσω
 
Καλώς τον δέχτηκες, να σου ζήσει!

**τα δαχτυλίδια είναι κατασκευασμένα από υλικό που δε μπορεί να το κόψει-σπάσει το πουλι... Εκτός αν το κόψει κάποιος με ειδικό ψαλιδάκι. Και αναφέρομαι στα κλειστού τύπου από μέταλλο και ανήκουν σε κάποιον σύλλογο, που είναι έγκυρα.
 
Back
Top