Γενικά Ο Φοίβος εν πτήση

Φοίβος

PB Supporter
Εγγραφή
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
16.352
Πόλη
Βικτώρια
Στην πρωτη κανει βολτα στη βιβλιοθηκη και στη δευτερη τον φωναξα κι ερχεται να προσγειωθει στο χερι μου. :)
 

Συνημμένα

  • πτηση1.webp
    πτηση1.webp
    9,8 KB · Προβολές: 157
  • πτηση2.webp
    πτηση2.webp
    19,5 KB · Προβολές: 165
Εκπληκτική φωτογράφηση! Απο τις ωραιοτερες φωτογραφίες που εχω δεί!
 
Υπεροχες φωτογραφιες για ενα υπεροχο πουλι! Ξεροντας την ιστορια του, εχω να πω ενα μεγαλο μπραβο για την αγαπη και την φροντιδα σου Ανεστη! Ευχομαι να'ναι παντα καλα και να χαιρεσαι την παρεα του
 
Ανεστη οι ομορφοτερες φωτογραφιες που εχω δει!
Ειναι πανεμορφος..
 
Θεε μου τι πανεμορφο θεαμα
Η σταση του σωματος του και το βλεμμα του ειναι καταπληκτικα!
Λες και το καταλαβαινε και επαιρνε ποζα
 
τελεια ολα...
φωτογραφιες, μοντελο κ προπαντος ο... φωτογραφος!:D
Εβαλες ολη την τεχνη σου βλεπω!
αν ειναι ετσι οι..." ερασιτεχνες". Γκχμ. 🙂.. Ανοιξτε μια τρυπα στη γη, να κρυφτουμε "εμεις"...

μπραβο... 😀

οντως παιδια ποζαρει(!) κ μαλιστα ολο χαρα... καμαρι... Κ περηφανια...
να τον χαιρεσαι ανεστη!
οπως χαιρομαστε κ ολοι εμεις, που εχουμε την ευτυχια να μας συντροφευουν, τα... απιθανα πλασματακια μας.. Τα ΠΟΥΛΙΑ!
 
Καταπληκτικες φωτογραφιες! Τελειος ο Φοιβος!
Να τον χαιρεσαι! 🙂
 
καταπληκτικες φ/τ ανεστη
θυμησε μου του εχεις κοψει τα φτερα η οχι;


Θοδωρε οχι τα φτερα του δεν ειναι κομμενα τωρα. Μονο μια φορα του τα ειχα ψαλιδισει στις αρχες που εβγαινε απο το κλουβι. Με βοηθησε αρκετα τοτε στην εκπαιδευση αλλα πλεον δεν εχω λογο να του τα κοψω. Συμπεριφερεται πολυ καλα μεσα στο σπιτι και ελεγχει πληρως τις κινησεις του. :)
 
Τελειος ο φοιβος... Οι πιο ωραιες φωτογραφιες των πουλιων ειναι οταν πετανε.. Εχει απιστευτα χρωματα παντως...
 
Θοδωρε οχι τα φτερα του δεν ειναι κομμενα τωρα. Μονο μια φορα του τα ειχα ψαλιδισει στις αρχες που εβγαινε απο το κλουβι. Με βοηθησε αρκετα τοτε στην εκπαιδευση αλλα πλεον δεν εχω λογο να του τα κοψω. Συμπεριφερεται πολυ καλα μεσα στο σπιτι και ελεγχει πληρως τις κινησεις του. :)
χμμ... Να μια ωραια απαντηση για το αν πρεπει να τους τα κοβουμε η οχι
 
Back
Top