Γενικά Ο αμαζονας μου κανει μια σπασμοδικη κινηση του κεφαλιου

papakourt

PB New Member
Εγγραφή
23 Ιουν 2009
Μηνύματα
14
Πόλη
Ξάνθη
παιδια καλημερα χρειαζομαι βοηθεια ο αμαζοναs μου κανει μια σπασμοδικη κινηση του κεφαλιου του φανταστειται οτι διαγραφει ενα μεγαλο 8 ειναι αραγε φυσιολογικο;να σαs πω επισηs οτι τον αγορασα προσφατα εχει 15 μερεs απο βουλγαρια
 
Δε νομίζω ότι είναι κάτι κακό. Ο δικός μου το κάνει από μικρός και συνήθως όταν χαίρεται και είναι ενθουσιασμένος. Παρατήρησε όταν το κάνει σε τι κατάσταση είναι και πες μας. Καλώς ήρθες και να τον χαίρεσαι.
 
υπερκινιτικοs kai χαρουμενοs συνηθωs αμεσωs μετα θα σηκωσει το κεφαλι επανω και η θα κανει το τηλεφωνο η θα κανει κατι περιεργα κρακρακρα
ευχαριστο εκ τον πρωτερον επισηsνα σαs πω οτι πρεπει να εχει και πτερρορια
θα κρατησει πολυ αραγε;
 
παιδια καλημερα χρειαζομαι βοηθεια ο αμαζοναs μου κανει μια σπασμοδικη κινηση του κεφαλιου του φανταστειται οτι διαγραφει ενα μεγαλο 8 ειναι αραγε φυσιολογικο;να σαs πω επισηs οτι τον αγορασα προσφατα εχει 15 μερεs απο βουλγαρια

Ο χορός που αναφέρεις είναι απολύτως φυσιολογίκο, εκδηλώνει χαρά, και προστασία. Η πτερόροια διαρκεί απο 4-8 εβδομάδες, και χρειάζεται αρκετή ποσότητα πρωτεινών και ιχνοστοιχείων στην διατροφή του.
 
σαs ευχαριστο ολουs με βγαλατε απο μεγαλο διλημα μολιs τουσ εβγαλα φωτο τον ζακο μου και τον αμαζονα μου θα προσπαθησω να τιs ανεβασω
 
Back
Top