Παρουσιάζω Ο κούκλος μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης trout
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

trout

PB New Member
Εγγραφή
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα
28
Πόλη
Αθήνα
Αυτός είναι ο :loveΤρουτ :loveο κούκλος μου
 

Συνημμένα

  • CIMG0699.webp
    CIMG0699.webp
    42,7 KB · Προβολές: 161
  • 034.webp
    034.webp
    39,4 KB · Προβολές: 129
Για ύπνο και μεταφορά μπαίνει στο κλουβί του. Να κάνω μια ερώτηση, βίντεο πώς μπορώ να βάλω;
 
Να κάνω μια ερώτηση, βίντεο πώς μπορώ να βάλω;

Αν είναι συμβατός ο τύπος του αρχείου και είναι μικρό σε μέγεθος μπορείς να το ανεβάσεις όπως θα ανέβαζες και μία εικόνα. Αν το βιντεάκι είναι μεγάλο σε μέγεθος ή δεν είναι συμβατός ο τύπος του αρχείου τότε μπορείς να το ανεβάσεις στο you tube και να περάσεις το link του βίντεο εδώ. :)
 
Εδώ είναι και ζωντανός ο Τρουτάκος μου

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πολυ ωραια πουλια οι περδικες αλλα δεν νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο για το σπιτι.

*Το βιντεο δεν το παιζει.Λεει οτι ειναι private.
 
Σοφία συμπαθητικό πουλί ο Τρουτ! Και τον έχεις ελεύθερο! Τι χαρακτήρα έχει; Είναι φιλικό μ'εσάς; Σας γνωρίζει; Μπράβο, να τον χαίρεσαι!
 
Πολύ όμορφο πουλι! Τι είναι; Πόσο ευκολη είνια η διαμονή του σε σπίτι και πόσο εύκολο είναι το καθ'αρισμα;στο ρωτάω γιατι κι εγω είχα δυο φορές πάπια και γινόταν το σαλόνι και το δωμάτιο κοτέτσι...
 
Πράγματι είναι πολύ όμορφο! Δεν έχω ξαναακούσει για κατοικίδια πέρδικα! Πώς είναι μέσα στο σπίτι;
 
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους, ο Τρουτ μας γνωρίζει όλους αλλά όταν βλέπει κάποιον άγνωστο φωνάζει πάαααρα πολύ και προσπαθεί να επιτεθεί. Δεν λερώνει ιδιαίτερα μόνο στεγνές κουτσουλίτσες που μαζεύονται εύκολα (καμία σχέση με τις πάπιες<εγώ έχω χήνες, όχι στο σπίτι😕>). Η καλήτερη του είναι να κοιμάται στο κρεβάτι ή στους καναπέδες και φυσικά στον ώμο μου!
 
Απιστευτη φατσουλα!
Πρεπει να ειναι απιστευτη εμπειρια η συμβιωση μαζι του...
 
Και ΟΛΑ τα λεφτά του κόσμου να μου έδειναν τον Τρουτάκο δεν τον αφήνω του έχω τρελή αδυναμία!
 
Πολυ ομορφο πουλι, να τον χαιρεσαι! Εσεις τον εχετε μεγαλωσει; Τον εχεις και μεσα σε κλουβι καποιες ωρες; Τι χαρακτηρα και τι αναγκες εχει μεσα στο σπιτι;
 
Ανέστη ναι τον έχω μεγελώσει εγώ για την ακρίβεια τον έβγαλα απο το αυγό του:D. Μένει και στο κλουβί όταν είναι κάποιος ξένος στο σπίτι😡. Το μόνο που θέλει είναι παιχνίδια και αγκαλιές 😉. Ευχαριστώ Γιάννη.
 
Back
Top