Γενικά Ο κούκλος μου!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης mari
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

mari

PB New Member
Εγγραφή
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
4
Πόλη
Κυκλάδες
😛Ο κούκλος μου!
 

Συνημμένα

  • DSC00191.webp
    DSC00191.webp
    37,6 KB · Προβολές: 93
  • DSC00197.webp
    DSC00197.webp
    40,5 KB · Προβολές: 97
Ναι, οντως κουκλος! Να το χαιρεσαι το μικρο σου, εδω θα μαθεις πολλα για τη φροντιδα του!
 
Να σου ζήσει το πουλάκι σου! Οποτε σου είναι εύκολο κόψε του λίγο τα νυχάκια του και αντικατέστησε τις πατήθρες είτε με λειες στρογγυλές, έιτε με ξύλινες.
 
κουκλος ειναι πολυ γλυκος να σου ζησει αντε παρε του και κανενα θηλυκο να κανουν και αλλα κουκλια
 
να σου ζησει! Ειναι πολυ ομορφο! Τι ηλικια εχει;
 
δακτιλιδακι στο ποδαρακι του εχει αν εχει γραψε μας τι γφραφει να σου πουμε
 
δακτιλιδακι στο ποδαρακι του εχει αν εχει γραψε μας τι γφραφει να σου πουμε
Οχι, δεν έχει δαχτυλιδάκι. Μου είπαν τότε που μου τον έφεραν οτι είναι μικρός... Δεν "τραγουδά", παρα μόνο σιγοντάρει αν ακόυσει τρεχούμενο νερό ή μουσική 😕 . Είναι ζωηρός αρκετά (αν βοηθαέι αυτο).
 
Οχι, δεν έχει δαχτυλιδάκι. Μου είπαν τότε που μου τον έφεραν οτι είναι μικρός... Δεν "τραγουδά", παρα μόνο σιγοντάρει αν ακόυσει τρεχούμενο νερό ή μουσική 😕 . Είναι ζωηρός αρκετά (αν βοηθαέι αυτο).
Όταν λές σιγοντάρει τιτιβίζει;
 
ειναι ιδιος κι αυτος με το βικτωρα που ειχα παλια αλλα δυστυχως μου ψοφησε πριν 4 μηνες... Ειναι πολυ ηρεμο πουλι και ημερευει πανευκολα... Πραγματικα αξιζουν αυτα τα καναρινακια.. Τον δικο μου απο την αρχη που τον ειχα του εδινα φαγητο με το χερι και τον εβγαζα και εξω απο το κλουβι και καθοταν στο χερι μου χωρις να πεταει και να φευγει που8ενα... Κανε σιγα σιγα μια προσπα8ια να τον ταισεις ετσι
 
Back
Top