Γενικά Ο περίεργος Rico

anastasios

PB Member
Εγγραφή
18 Νοε 2007
Μηνύματα
175
Πόλη
Πειραιάς
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Μονο που το βιντακι δεν ειναι και τοσο φωτεινο,SORRY!
 
Μου αρεσει που και καλα δεν ηθελε να δει τι εδειχνε στον υπολογιστη αλλα εκει ητανε ο ατιμουλης!
 
Τι καλο πουλακι! Και περιεργο οντως! :D Κοιτουσε να δει τι γινοτανε στο βιντεο που ακουγε τα πουλια! :D

Παταει στον υπολογιστη και ουτε το καταλαβαινεις!
Οταν παταει ο Φοιβος, μου κλεινει τα παραθυρα η ανοιγει αλλες επιλογες κατα λαθος.
 
Τι καλο πουλακι! Και περιεργο οντως! Κοιτουσε να δει τι γινοτανε στο βιντεο που ακουγε τα πουλια!

Παταει στον υπολογιστη και ουτε το καταλαβαινεις!
Οταν παταει ο Φοιβος, μου κλεινει τα παραθυρα η ανοιγει αλλες επιλογες κατα λαθος.
Εμαθε βλεπεις απο το αφεντικο του... 😀
 
Καλά, όλα τα λεφτά ο μικρός.. Είναι στην φύση των σπίνων η περιέργεια... :)
Μπράβο Αναστάσιε για την τόσο καλή δουλειά με τον Ρίκο!
 
τί γλυκό πουλάκι:D

κι εμένα ο red-rumped παπαγάλος μου τρελαίνεται όταν του βάζω βιντεάκια στο Wii από το youtube με παπαγάλους... Κάθεται μπροστά-μπροστά στο κλουβί για να τα απολαμβάνει καλύτερα!:D
 
Τάσο πάντα όταν βλέπει βίντεο ψάχνει πίσω από την οθόνη; Υποψιάζομαι ότι βλέπει το βίντεο από μπροστά και μετά πάει από πίσω νομίζοντας πως θα βρει αυτό που βλέπει. Αν τον παρατηρήσεις κάνει την ίδια κίνηση συνέχεια. Βλέπει την οθόνη και μετά τρέχει από πίσω και ψάχνει. Έγινε πολύ μούτρο ο μικρός. Ααα μάλλον θα γίνει και θείος σύντομα, ο αδερφός του κάτι ετοιμάζει.
 
Τάσο πάντα όταν βλέπει βίντεο ψάχνει πίσω από την οθόνη; Υποψιάζομαι ότι βλέπει το βίντεο από μπροστά και μετά πάει από πίσω νομίζοντας πως θα βρει αυτό που βλέπει. Αν τον παρατηρήσεις κάνει την ίδια κίνηση συνέχεια. Βλέπει την οθόνη και μετά τρέχει από πίσω και ψάχνει. Έγινε πολύ μούτρο ο μικρός. Ααα μάλλον θα γίνει και θείος σύντομα, ο αδερφός του κάτι ετοιμάζει.

Ετσι κανει συνεχεια Βασιλη, να δεις που οτανδεν δινω σημασια τσιμπαει τα κουμπια και τα δαχτυλα μου που τα εχω στον υπολογιστη!
 
ειχα καποτε πολα αλλα τα χαρισα μολις αλλαξα σπιτι ειναι πολυ ομορφα και ειναι πολυ αναπαραγωγηκα
 
Τελειος! Αρνουμαι να τον ξαναδω... Τοσο λιγο χρειαζομαι για να παω στο quiko!Aαχ! Και υστερα σου λενε για ιους κτλ απο μενα ποιος θα με σωσει; Τα κλουβακια απο το Πασχα ειναι τρια.Βοηθεια μου! Μην το παρακανετε με τους πειρασμους! Υπαρχει και ο νομος της ηθικης ανταποδωσης!
 
Back
Top