Γενικά Ο Carpodacus mexicanus μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης thiseas
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Καλημέρα, πανέμορφα πουλάκια να σου ζήσουν!
 
και η κουκλα του!
1656193_438329466300595_1421844263_n.jpg

Καλημέρα, πανέμορφα πουλάκια να σου ζήσουν![/Qευχαριστωωω,!
 
να τα χαιρεσαι ειναι πολυ ομορφα, ετσι ειναι κοκκινωποι απο τη φυση τους η τους εχεις δωσει εξτρα χρωστικη για να κοκκινισουν;
 
να τα χαιρεσαι ειναι πολυ ομορφα, ετσι ειναι κοκκινωποι απο τη φυση τους η τους εχεις δωσει εξτρα χρωστικη για να κοκκινισουν;
οχι ετσει ειναι δεν εχω βαλει τπτ χρωστικο να φανε...

Την καρδερίνα γιατί την έχεις μαζί με τους Καρποντάκους;
γιατι δεν εχω που να την βαλω :)

να τα χαιρεσαι ειναι πολυ ομορφα, ετσι ειναι κοκκινωποι απο τη φυση τους η τους εχεις δωσει εξτρα χρωστικη για να κοκκινισουν;
απλα τουσ αρεσουν τα φρουτα κ στο αρσενικο με τα φρουρ=τα το χρωματου γινεται πιο φωτηνο κ γυαλιστερο στο κοκκινο

απλα τουσ αρεσουν τα φρουτα κ στο αρσενικο με τα φρουρ=τα το χρωματου γινεται πιο φωτηνο κ γυαλιστερο στο κοκκινο
1925204_437642146369327_1453245540_n.jpg
 
Τζαμπα θα σου ψοφησουν και οι carpodacus απο καμια κοκκιδιωση...
 
Οταν βαζεις αυτα τα πουλια με μια πιασμενη καρδερινα γιατι δαχτυλιδι δεν βλεπω που ειναι φορεας πολλων αρρωσταιων τι περιμενεις;
 
Θυσεα αυτη η κλουβα ειναι μεγαλη οχι ομως για 15 πουλια...
 
Οταν βαζεις αυτα τα πουλια με μια πιασμενη καρδερινα γιατι δαχτυλιδι δεν βλεπω που ειναι φορεας πολλων αρρωσταιων τι περιμενεις;[/ το δαχτυλιδι το εβγαλα εγω γιατι την ενοχλουσε

Θυσεα αυτη η κλουβα ειναι μεγαλη οχι ομως για 15 πουλια...
τροπος του λεγειν απλα ειναι για πιο πολλα πουλια απο 3 :)
 
Ο σταυρος δεν καταλαβε οπως και εγω οτι ηταν τροπος του λεγειν για αυτο το ειπαμε... Παντως μεχρι 8 προσωπικα πιστευω θα ειναι κομπλε... Ομως αναπαραγωγη πως τους κανεις;
 
Ο σταυρος δεν καταλαβε οπως και εγω οτι ηταν τροπος του λεγειν για αυτο το ειπαμε... Παντως μεχρι 8 προσωπικα πιστευω θα ειναι κομπλε... Ομως αναπαραγωγη πως τους κανεις;[/QU αυτο δεν το ξερω ακομα ισως μεσα εκει η θα τα βαλω σε ζευγαροστα
 
Πολλα μαζι μεσα εκει δεν πιστευω να ζευγαρωσουν.. Το ενα θα χαλαει τη φωλια του αλλου...
 
Back
Top