Γενικά Ο Dewey και η Haggie

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jamieo
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

jamieo

PB Member
Εγγραφή
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.512
Πόλη
Cordova, USA
Εδώ είναι ένα σύντομο βίντεο της Dewey. Ήθελε να τρίβετε το κεφάλι του. Θέλει να το κάνω αυτό όλη την ώρα. Είναι πολύ ήσυχη όταν τρίβετε το κεφάλι.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Εδώ είναι ένα βίντεο της Haggie μιλάει. Ζητώ συγνώμη για την κακή ποιότητα του βίντεο. Θα μιλήσω αν δεν είδε μου με την κάμερα. Λέει:
"I Love You" = "Σε αγαπώ" = "Love you"
"Hey Buddy" = "Γεια σου φίλε"
"Sweetie" = "Γλυκιά μου"
Μπορείτε να ακούσετε Saffron σε άλλο δωμάτιο. Μπορείτε επίσης να ακούσω την άλλη πτηνά. Έμαθε να λέει "σ 'αγαπώ" στο πρώτο του σπίτι. Έμαθε να λέει "Γεια σου Buddy" από μένα. Αυτό είναι που θα ήθελα να πω σε αυτόν ως χαιρετισμό. Έμαθε να λέει "Γλυκιά μου" από Saffron. Δίδαξε Saffron να πω "Σε αγαπώ".

(uploaded 03:42 Athens time, ready soon)
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πολύ όμωρφοι και χαρητομένοι είναι οι παπαγάλοι σου. Να σου ζήσουν. Τι είδος είναι.
 
Ειναι τελειοι και οι δυο Jamie! :D Κι ο δικος μου ετσι κανει σαν τον Dewey, οταν ζηταει χαδια δεν θελει με τιποτα να σταματησω. Η Haggie εχει πολυ πλακα και οπως χοροπηδαει πανω στο java tree που εχει. :D
 
😀.Jamie είναι πολύ ωραία τα βίντεο. Τελικά το χάδι στο κεφάλι είναι το αγαπημένο όλων των παπαγάλων.
 
Εδώ είναι ένα σύντομο βίντεο Haggie της τραγούδι το όνομά του. Είναι λέει "Haggie Bird"

(uploaded 03:07 Greek Time, available soon)

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Ήμουν μαγείρεμα δείπνο. Ήταν παρακολουθείτε μου από το σαλόνι. Ήθελε να με βοηθήσετε να μαγειρέψουν. Αλλά δεν τον άφησε στην κουζίνα.
 
😀! :D Σε συγκριση με τις τσιριδες που εχω ακουσει σε αλλα βιντεο δεν πιστευα οτι εχει τοσο γλυκια φωνη!
 
ευχαριστώ! Όταν για πρώτη φορά τον έφερα σπίτι, ήθελα να αλλάξω το όνομά του. Ωστόσο, το κράτησα λέγοντας το όνομά όπως αυτή. Γι 'αυτό και αποφάσισα να μην αλλάξω το όνομά. :D
 
Back
Top