Γενικά Ο Dewey σε πτήση

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jamieo
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

jamieo

PB Member
Εγγραφή
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.512
Πόλη
Cordova, USA
Ιδού μερικές φωτογραφίες του που φέρουν Dewey. Είναι ευτυχής, εάν μπορεί να πετάξει.
 

Συνημμένα

  • IMG_4385_2_2.webp
    IMG_4385_2_2.webp
    6,5 KB · Προβολές: 89
  • IMG_4387_2.webp
    IMG_4387_2.webp
    16,1 KB · Προβολές: 85
  • IMG_4388_2.webp
    IMG_4388_2.webp
    18,1 KB · Προβολές: 100
  • IMG_4391_2.webp
    IMG_4391_2.webp
    22,1 KB · Προβολές: 91
  • IMG_4392_2.webp
    IMG_4392_2.webp
    11,5 KB · Προβολές: 102
Εχω μείνει άφωνη! Αν καναμε διαγωνισμό φωτογραφίας με θέμα:Πουλιά σε πτήση, θα κέρδιζες σίγουρα!

Ειναι εκπληκτικό το θέαμα! Μπράβο στο φωτογράφο που κατάφερε να αποτυπώσει θαυμάσια αυτες τις εξαιρετικές στιγμές!
 
Τι ομορφιά είναι αυτή; Τι καταπληκτικά χρώματα έχει ο αγαπημένος μου Dewey. Συγχαρητήρια.
 
Jamie ειναι πανεμορφος!:D Νομιζω πως η τελευταια φωτογραφια που εχει τα φτερα του μαζεμενα ειναι φανταστικη.
 
Είμαι πάντα έκπληξη στο χρώμα συνδυασμούς παπαγάλοι. Μπορείτε να δείτε το μπλε φτερά σύμφωνα με την ουρά του, όμως, έχει και κάποια ιώδης φτερά στην πλάτη του υπό τα φτερά του.
 
Dewey fussed μαζί μου χθες το απόγευμα. Ήμουν σίτιση των πτηνών. I τοποθέτησαν σάκο στο πάνω μέρος του κλωβού Dewey. Δεν ήθελε αυτό. Γι 'αυτό screeched σε μένα και fluffed του φτερά. Αρχικά, δεν ήξερα τι ήταν λάθος. Αλλά όταν μετακόμισα το σάκο, ήταν ευτυχισμένος και πάλι. Λοιπόν, τώρα που γνωρίζω ότι δεν θέλει Dewey μου να χρησιμοποιήσω την αρχή του κλωβού ως ράφι.
 
Η φωτογραφια που εχει μαζεμενα τα φτερα του Jamie ειναι πραγματικα υπεροχη! Εκτος απο το να ειναι ενα πανεμορφο πουλι, ειναι κι' ενα πουλι με αποψη!:DΝα τον χαιρεσαι!
 
Dewey fussed μαζί μου χθες το απόγευμα. Ήμουν σίτιση των πτηνών. I τοποθέτησαν σάκο στο πάνω μέρος του κλωβού Dewey. Δεν ήθελε αυτό. Γι 'αυτό screeched σε μένα και fluffed του φτερά. Αρχικά, δεν ήξερα τι ήταν λάθος. Αλλά όταν μετακόμισα το σάκο, ήταν ευτυχισμένος και πάλι. Λοιπόν, τώρα που γνωρίζω ότι δεν θέλει Dewey μου να χρησιμοποιήσω την αρχή του κλωβού ως ράφι.

😀! Τι πλακα που εχει αυτο το πουλι!:D Jamie αυτο θα ηθελα να το δω... 😀
 
Back
Top