Γενικά Ο Jim το pacific parrotlet

Omorfoulis

PB Member
Εγγραφή
2 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.313
Πόλη
Αγρίνιο
Επιτέλους πήγα στο νέο μου σπίτι... Η μαμά μου ανυπομονούσε και να μα ι! Θα επιστρέψω με νέα παρουσιαση, απλά μαμά μου η ανυπόμονη ήθελε να με δείξει.. Έχει χαζεψει από την πολύ χαρά που ήρθα💕💞IMG_20190317_090345-768x1365.webp
 
Να σας ζήσει και επίσημα 😍
Όταν συνηθίσει το νέο του περιβάλλον, περιμένουμε πολλές φωτογραφίες 😊
Εννοείται.σε ευχαριστώ πολύ Ζωή μου κ εσύ να χαίρεσαι τα ζωάκια σου τα υπέροχα! 😘
 
Είχες δεν είχες Βάσω, τον παρουσίασες τον μικρό 😀😁! Κούκλος και πάλι!
Εμ δεν άντεχα...😜
[automerge]1552825527[/automerge]
Κουκλάκος... Να το χαίρεσαι!
Σε ευχαριστώ πολύ... Είναι...😍
[automerge]1552825558[/automerge]
Να το χαιρεσαι!
Σε ευχαριστώ πολύ!
 
Καλησπέρα Βάσω! Καλώς το δεχτήκατε το στρουμφάκι σας! Η στιγμή που όλοι προσμένατε έφτασε! Να σας ζήσει πολλά πολλά χρόνια και να τον χαίρεστε! Θα ομορφύνετε ο ένας την ζωή του άλλου! Χάρηκα πολύ! 🙂😊
 
Καλησπέρα Βάσω! Καλώς το δεχτήκατε το στρουμφάκι σας! Η στιγμή που όλοι προσμένατε έφτασε! Να σας ζήσει πολλά πολλά χρόνια και να τον χαίρεστε! Θα ομορφύνετε ο ένας την ζωή του άλλου! Χάρηκα πολύ! 🙂😊
Αμβρόσιε σε ευχαριστώ πάρα πολύ ! Επιτέλους ήρθε.. Μας πήρε τα μυαλά μπορώ να πω με σιγουριά 😆 είναι τέλειος!
 
Αμβρόσιε σε ευχαριστώ πάρα πολύ !
Να είσαι καλά Βάσω! Δεν κάνει τίποτα!

Επιτέλους ήρθε.. Μας πήρε τα μυαλά μπορώ να πω με σιγουριά 😆 είναι τέλειος!
Παρά πολύ ωραία! Είμαι βέβαιος για αυτό και πολύ καλά κάνετε! Να ευχαριστηθείτε τον ερχομό του!😎
 
IMG_20190317_181843-768x1365.webp
[automerge]1552840054[/automerge]
Είναι κούκλος ήμερος τον χαϊδεύω και λιώνει... Κι εγώ επίσης...😍καταγωγή Ιωάννινα από εκτροφεα και σήμερα 56 ημερών !
[automerge]1552840093[/automerge]
Καλορίζικος! Υγεία εύχομαι πάνω απ'όλα! Περιμένουμε να μας πεις περισσότερα για την καταγωγή του, την ηλικία του και τα πάντα! :D
Ευχαριστώ πολύ πολύ Ανέστη!
 
Καλορίζικο! Είναι φανταστικό💖
Ευχαριστώ πολύ Ανδριανή μου κ ο δικός σου δεν πάει πίσω😘
[automerge]1552851923[/automerge]
Καλορίζικο το όμορφο μωρό Βάσω!👍
Ευχαριστώ πολύ @Sissy είναι. Γλυκας, τι να σου πω μου πήρε το μυαλό... Καταλαβαίνεις εσύ !💘💘💘💖💓
 
Ευχαριστώ πολύ Ανδριανή μου κ ο δικός σου δεν πάει πίσω😘 Σ ευχαριστώ😍
[automerge]1552851923[/automerge]

Ευχαριστώ πολύ @Sissy είναι. Γλυκας, τι να σου πω μου πήρε το μυαλό... Καταλαβαίνεις εσύ !💘💘💘💖💓
 
Ο Τζιμακος σήμερα έφαγε από το χέρι μου και συνέχεια ανεβαίνει πάνω😁😙👏✌ποτέ μπορώ να τον βγάλω από το κλουβί;
Εύγε Βάσω! Πολλά μπράβο! Έχετε ξεκινήσει δυναμικά και με φόρα και δεν προλαβαίνουμε! Σας χαίρομαι! Να συνεχίσετε έτσι και ακόμα καλύτερα! 🙂😎👍👏
 
Εύγε Βάσω! Πολλά μπράβο! Έχετε ξεκινήσει δυναμικά και με φόρα και δεν προλαβαίνουμε! Σας χαίρομαι! Να συνεχίσετε έτσι και ακόμα καλύτερα! 🙂😎👍👏
Ευχαριστώ πολύ Αμβρόσιε ομολογώ το συναίσθημα είναι πρωτόγνωρο για μένα και έχω λιώσει...άσε το ποσό χαιδιαρικο είναι!
 
Back
Top