Γενικά Ο Thor τρώει απο το χέρι μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Zelda
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Zelda

PB New Member
Εγγραφή
22 Αυγ 2009
Μηνύματα
188
σημερινες φωτο του θεου του κεραυνου, ειχε ορεξη για παιχνιδακια σημερα,ισως επειδη ειχα λογω εξεταστικης καμια βδομαδα και να τον βγαλω απο το κλουβι...η Αφροδιτουλα δε ηθελε να βγει σημερα, εχει αραλικι, κ το κοκατιλ με τιποτα ακομα χεχε...
ετσι λοιπον ο Thor μεχρι και στο σακουλακι με την τροφη βουτηξε, κρεμοταν απο το μανικι της πιτζαμας μου... Κ σε μια απο τις φωτο θα δειτε αλλα μην μερωτησετε πως το κανει, κρεμεται απο το χερι μου με το κεφαλι αναποδα ομως... Τρελαθηκα 😀,τρελο πουλι χαρα γεματο, α και επισης να σας πω οτι αυτην την βδομαδα περιμενω ακομα ενα κοκατιλ.
Εδω λοιπον ο πρασινος κουκλος.
 

Συνημμένα

  • P9211430.webp
    P9211430.webp
    63,6 KB · Προβολές: 94
  • P9211433.webp
    P9211433.webp
    49 KB · Προβολές: 91
  • P9211434.webp
    P9211434.webp
    37,4 KB · Προβολές: 93
  • P9211435.webp
    P9211435.webp
    51,4 KB · Προβολές: 83
  • P9211432.webp
    P9211432.webp
    34,9 KB · Προβολές: 73
Eιναι τελειος! :D Οταν αποφασισω να ξαναπαρω Budgie τετοιο ολοιδιο θα ειναι... :D Η μηπως να ερθω ενα βραδυ να κανω διαρρηξη... 😎😛
 
Νομίζω ότι Thor είναι ένα εξαιρετικό όνομα για έναν Budgie. :D
 
σας ευχαριστω πολυ ολους, πραγματικα ολους σας... Το λατρευω αυτο το μπαντζακι.. Και εχει ιδιαιτερο χαρακτηρα γι αυτο διαλεξα ιδιαιτερο ονομα χεχε, σε ολα τα ζωα μου, κ τα ερπετα μου κ τα πουλακια μου εχω δωσει αρχαιοελληνικα και σκανδιναβικα ονοματα.. Μιας και λατρευω τις 2 αυτες μυθολογιες.
 
Nα πως ενα μικρο πλασματακι μπορει να χαρισει τοσο ομορφες στιγμες.. Να
το χαιρεσαι..
 
αντε ρε μας ελειψαν οι τρελες οι φοτο σου 😀... Βλεπω στη πρωτη φοτο σου που ο thor τρωει απο το χερι σου το απολαμβανει κιολας...😀 θα παρεις και δευτερο κοκατιλ;
 
😀 ναι θα βγαλω και αλλες φωτο οταν τα ξαναβγαλω στο δωματιο μου")

ναι περιμενω ακομα ενα λουτινο κοκατιλακι πιο μικρο σε ηλικια ομως απο αυτο που εχω και πιο ημερο αυτες τις μερες.
 
τι πανέμορφο πουλάκι! Και πολλά μπράβο σ εσένα που καταφέρνεις να τα εκπαιδεύεις τόσο καλά
 
Μαρακι σε ευχαριστω αλλα πιστεψε με καμια εκπαιδευση δε τους κανω απλα αρκετες ωρες τα εχω στον ιδιο χωρο με μενα κτλπ κ παρακολουθουνε οτι κανω... Δε τα εκπαιδευω καπως συγκεκριμενα.
 
Back
Top