Πάνες για σκύλους

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Toliscr7
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Toliscr7

PB Member
Εγγραφή
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
571
Πόλη
Λάρισα
Καλησπέρα σε όλους τι γνώμη έχετε για τις πάνες σκύλων αυτές που είναι ίδιες με τα τα μωρά( για εσωτερικό χώρο)
 
@christina07 το ρωταω γιατι έχω δει σε επίσκεψη που έχω κάνει σε σπίτι να φοράνε σε σκυλάκι μικρό πανα σκύλου
 
Και στα 3 που έχω χρησιμοποίησα επιδαπέδιες πάνες ενός τετραγωνικού, κολλάει στο πάτωμα και είναι πολύ απορροφητική , θέλει υπομονή μέχρι να πάει ο σκύλος και κατάλληλη μεταχείριση, κάθε φορά που τα κάνει άλλου πρέπει να τον βάζετε επανω στην πάνα και καλό είναι στην αρχή αν τα κάνει άλλου να τα βάζετε (τα κακα του ή τα τσισα του ) πάνω στην πάνα για να μάθει ότι πρέπει να πάει εκει ,όλο αυτό με ψυχραιμία χωρίς φωνές και υπομονή , τώρα όσον αφορά την πάνα μωρού που είναι εφαρμοστή στον σκύλο είναι για σκύλους με ακράτεια ή για θηλυκά με περίοδο
 
@Φοίβος όταν πήγα επίσκεψη σε εκείνο το σπίτι το σκυλί ήταν αρσενικό και μου είπε κ ιδιοκτήτης ότι μόνο στον εσωτερικό χώρο του βάζουν πάνα
 
@Toliscr7 για ποιο λόγο δεν σου είπε; Δεν μπορώ να το κατανοήσω αυτό. Αν δεν υπάρχει θέμα υγείας για ποιο λόγο να βάλεις πάνα στον σκύλο;
 
Σε αρσενικά το έχω δει σε σκυλάκια που μαρκάρουν ακατάπαυστα στο χώρο τους. Καθώς ζω με σκυλιά εδώ και κάμποσα χρόνια κατανοώ την ανάγκη για κάποιον που αδυνατεί για διάφορους λόγους να λύσει αλλιώς το πρόβλημά του.
 
@christina07 μου είχε πει ότι έκανε την ανάγκη του μεσα στο σπίτι και δεν είχε χρόνο για να το εκπαιδευσει
 
Back
Top