Φροντίδα Πάτος, πλαστική λεκάνη κλουβιού παπαγάλου

dmpatanis

PB New Member
Εγγραφή
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
43
Πόλη
Βόλος
Γεια σας εχω ενα κλουβι για παπαγαλο που μετρα 31cm χ 64cm και εχει χαλαση το πλαστικο λεκανακι. Υπαρχει σαν ανταλλακτικο μονο ενα "Κ" υπαρχει απο κατω χαραγμενο.
 
Γεια σας εχω ενα κλουβι για παπαγαλο που μετρα 31cm χ 64cm και εχει χαλαση το πλαστικο λεκανακι. Υπαρχει σαν ανταλλακτικο μονο ενα "Κ" υπαρχει απο κατω χαραγμενο.
Πολλά πετ σοπς έχουν ανταλλακτικούς πάτους ανάλογα με τις διαστάσεις (και όχι τόσο ανάλογα με την μάρκα) ρώτα στο κοντινό σου πετσοπ και πιθανότατα θα έχουν ανταλλακτικό να σου δώσουν
 
Το Κ μάλλον υποδηλώνει ότι είναι κατασκευής της Κλουβοτεχνικής.
Έχεις ρωτήσει σε κανένα μαγαζί για ανταλλακτικό πάτο;
 
Nαι εδω στο Βολο τεσσερα ρωτησα και δεν ξερει κανενας.
Γι αυτο και εγραψα.
 
Nαι εδω στο Βολο τεσσερα ρωτησα και δεν ξερει κανενας.
Γι αυτο και εγραψα.
πάντως το "klouvi.gr"(http://www.klouvi.gr/category.php?id_category=208) έχει σε διάφωρα μεγέθη, επίσης ρώτα και στην "κλουβοτεχνική" (http://www.klouvotechniki.gr/index.php/el/component/virtuemart/3-ptina/69-antallaktika) όπως σου είπε ο Μάκης
 
εχω ενα κλουβι για παπαγαλο που μετρα 31cm χ 64cm
Δεν απαντά στην ερώτησή σου αλλά δεν μπορώ να μην ρωτήσω, τι παπαγάλο έχεις σ' αυτό το κλουβί; Το βρίσκω μικρό ιδίως το 31 ακόμα και για budgies. Το 64 εντάξει για κάποια είδη όμως.
 
Nαι εδω στο Βολο τεσσερα ρωτησα και δεν ξερει κανενας.
Απέναντι από τον Άγιο Παντελεήμονα ρώτησες;
Να ξέρεις όμως πως με 18-19 ευρώ αγοράζεις ζευγαρώστρα
 
Απέναντι από τον Άγιο Παντελεήμονα ρώτησες;
Να ξέρεις όμως πως με 18-19 ευρώ αγοράζεις ζευγαρώστρα

Γιαννη εδω στον Βολο 19 ευρω ζευγαρωστρα, δεν υπαρχει... Μην το μπερδευεις με τις τιμες
που κυκλοφορανε στην Αθηνα
 
31cm x 64cm ειναι η βαση του κλουβιου το υψος του ειναι γυρω στους 80cm.Χρειαζεται μεγαλυτερο;
Τότε αλλάζει το πράγμα, αυτό νομίζω πως αρκεί (χωρίς να μπορώ να είμαι 100% σίγουρος) οι ειδικοί στους παπαγάλους θα μας πουν
 
Εναν παπαγαλο monk εχω.
Να ξέρεις πως συνήθως διαβάζουν τα γραφόμενα και άλλοι που έχουν περισσότερα πουλιά... αλλά κυρίως οι μελλοντικοί που εμείς αυτή τη στιγμή δεν γνωρίζουμε τις ανάγκες τους...
 
πολύ μικρό κλουβί για ολόκληρο μονκ... μάλλον θα χρειαστείς καινούριο @maria p έτσι δεν είναι;
Έτσι πιστεύω. Άνοιξε θέμα και πες μας για τον μονκ. Από εκτροφείο τον πήρες ή από μαγαζί;
 
Back
Top