Αναπαραγωγή Παγωνάτο Ζευγάρωσε Με Τουνέκι

Bigalice

PB New Member
Εγγραφή
7 Δεκ 2008
Μηνύματα
73
Πόλη
Νέα Πέραμος Καβάλας
Παιδια Καλησπέρα Και Πάλι Έλειπα Κάποιες Μέρες κ Φρόντιζε Ο Πάτερας Μου τα περίστέρια χτες ειδα ενα αρσενικό παγωνάτο να κλωσάει λεω οκ θα παρατιρήσω να δω την θηλικιά τελικά πηγε ενα θιλικό τουνέκι κ ερχομαι να ρωτίσω τώρα το πουλι που θάβγει θα έχει κάποιο ενδιάφερον εχει σιμβέι σε κάποιον με ενδιαφερει η ουρά να είναι αρκετα παγωνάτο κ να πάρει τα χρώματα απο το ντουνέκι, αλλα ίσως βγει κάτι πολύ οτι να είναι εχει κανείς καμια ίδεα ι να έχει βγαλέι γιαυρί απο αυτα τα δυο είδη;
 
γεια σου φιλε τωρα που το λες θυμηθηκα οτι μου ειχε γινει το ιδιο ακριβως. Ενα αρσενικο παγωνατο λευκο ζευγαρωσε με ενα μαβι ντουνεκι μου και τα πουλια που εβγαλε ηταν ενα αρσενικο παγωνατο με οχι και τοσο ορθεια ουρα και ενα αλλο ασπροκεφαλο κοκκινο πετρωτο που καμια σχεσι με παγωνατο δεν ειχε. Ελπιζω να βοηθεισα
 
η διατάυρωση Κώστα παγωνάτου με οποιαδήποτε άλλη ράτσα, "ρίχνει" απότομα την ουρα. Για να δουμε τι θα βγάλεις...
 
το ξλερω οτι πέφτει η ουρά ομος έχω ενα ζευγάρι παγωνάτα το αρσένικο ενώ δεν έιναι καθάρο η ούρα έιναι πολύ καλή μπείτε στο προφιλ μου κ δές στο αλπμουμ το εχω φοτο το περιστερι αυτο

(δεν ειναι αυτο που ζευγαρωσε με το τουνεκι )
 
Back
Top