Γενικά Παιδια ηρθε! (Zako μωρό)

ΤΣΙΠΙΡΙΚΙ

PB Member
Εγγραφή
9 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Πόλη
Νέα Σμύρνη
Αν και ειμαι αρνητικοs με το ποσο μικροs ειναι και μου ειχανε πει οτι θα εχει κοψει τη κρεμα😕, τελοs παντον, ΗΡΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! Και ειναι μια σταλια! Κουκλι! Μικρουλι. Φτου και απο την αρχη... Εχω αγχωθει... ΑΑΑ😱
Εφαγε, μπηκε στο κουτακι του και κοιμαται. Του εβαλα και μια λαμπα απο πανω του και απο ζεστη, φουουουουλ!
 

Συνημμένα

  • DSC00444.webp
    DSC00444.webp
    47,1 KB · Προβολές: 212
  • DSC00445.webp
    DSC00445.webp
    49,1 KB · Προβολές: 176
  • DSC00446.webp
    DSC00446.webp
    59,1 KB · Προβολές: 190
  • DSC00447.webp
    DSC00447.webp
    57,2 KB · Προβολές: 185
  • DSC00449.webp
    DSC00449.webp
    46 KB · Προβολές: 167
Να σου ζησει! Ειναι κουκλακι, να το χαιρεσαι!
Μην αγχωνεσαι, ολα καλα θα πανε, τοσα ατομα εδω σας στελνουμε την θετικη μας ενεργεια! 🙂
 
Κουκλιιι!
Να τον χαιρεσαι και αυτη τη φορα ολα θα πανε καλα!
 
Πρέπει να αλλάξεις και στο προφίλ σου το "θα έχω σύντομα ξανά"😛
Άντε με το καλο!
 
Πω πω γλυκας ειναι να τον χαιρεσαι. Και μη φοβασαι ολα θα πανε καλα. Να σκεφτεσαι θετικα και αισιοδοξα. Περιμενουμε εξελιξεις.
 
Να σου ζήσει Γιάννη! ΟΛΑ καλά θα πάνε αυτή την φορά, μην φοβάσαι.. Πάρε και τη δική μου θετική ενέργεια! :D
 
Να τον χαίρεσαι, πάντα υγιής και... καλότυχος! Και να σκέφτεσαι θετικά. Όλα θα πάνε καλά! 🙂
 
φτου!φτου!φτου!:Dκουκλακι ειναι!
Καλοριζικο! Παντα γερο και δυνατο Γιαννη, ολα θα πανε καλα, να σας ζησει!
 
Καλημερα! Εφαγε και παραλιγο να καταπιει και τη συριγγα:D...
Τωρα κανει σαν καραμουζα χαλασμενη. Που θα παει,θα κοιμηθει. Για να φυγω και εγω...☹. Το μεσημερι παλι. Το μονο κακο ειναι οτι ειναι χαλια, λερωμενοs...Mε κανα μωρομαντυλο; 😕;
 
Να σου ζήσει και να είναι καλότυχο!

Μηπως ειναι πολλές οι ώρες που θα μεινει νηστικό; Απο το πρωί μεχρι το μεσημερι που θα γυρίσεις θα είναι μοναχούλη του; Υπαρχει καποιος αλλος στο σπίτι να το φροντίσει οσο θα λειπεις;
 
Back
Top