Διατροφή Παιρνω χυμα τροφη απο πετ σοπ που την εχει σε ξυλινα κουτια

descrok

PB New Member
Εγγραφή
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
204
Πόλη
Θεσσαλονίκη
παντος εγω παιρνω χυμα απο ενα πετ σοπ που την εχει την τροφη μεσα σε ξηλυνα κουτια με καπακι που κληνει αεροστεγος (οπος αυτα που εχουν τα μαναβηκα μεσα τον αρακα)(στην θεσσαλονικη)για εξω δεν ξερω
 
Επιλογή σου να αγοράσεις ότι θέλεις...
Αυτό όμως δε σημαίνει πως είναι και το σωστό...
Κάνω λάθος;
βεβαιος και δεεν κανεις λαθος αλλα εγω σου λεω οτι αυτο ειναι το μονο πετ σοπ που εμπιστευομαι ετσει. αλλα για να ξερεται εγω που μενω θεσσαλονικη η συσκευασμενη τροφη ειναι φτηνει 2,50 ευρο το 1,5 κιλο!
 
παντος εγω παιρνω χυμα απο ενα πετ σοπ που την εχει την τροφη μεσα σε ξηλυνα κουτια με καπακι που κληνει αεροστεγος (οπος αυτα που εχουν τα μαναβηκα μεσα τον αρακα)(στην θεσσαλονικη)για εξω δεν ξερω
Διάβασε αυτό: https://community.petbirds.gr/threads/Χύμα-ή-συσκευασμένη-τροφή-για-το-πουλάκι-μας.19008/ και ίσως να αλλάξεις γνώμη!
 
παντος εγω παιρνω χυμα απο ενα πετ σοπ που την εχει την τροφη μεσα σε ξηλυνα κουτια με καπακι που κληνει αεροστεγος (οπος αυτα που εχουν τα μαναβηκα μεσα τον αρακα)(στην θεσσαλονικη)για εξω δεν ξερω
διαβασε το κατω και δες και το πανω, μετα βγαλε ένα συμπερασμα
Η σωστή διατήρηση κάθε είδους σπόρων είτε αφορούν την ανθρώπινη ή την ζωική κατανάλωση, απαιτεί συνθήκες σχετικά χαμηλής θερμοκρασίας και ξηρής ατμόσφαιρας χωρίς υγρασία
 
διαβασε το κατω και δες και το πανω, μετα βγαλε ένα συμπερασμα
Η σωστή διατήρηση κάθε είδους σπόρων είτε αφορούν την ανθρώπινη ή την ζωική κατανάλωση, απαιτεί συνθήκες σχετικά χαμηλής θερμοκρασίας και ξηρής ατμόσφαιρας χωρίς υγρασία
Σωστά...όπως και καλή συσκευασία...
 
Back
Top