Φροντίδα Παιχνίδι δραστηριοτήτων παπαγάλων

Εγγραφή
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
616
Πόλη
Νέο Ηράκλειο
αυτο ειναι ενα καινουριο σταντακι δραστηριοτητων που φτιαξαμε μαζι με τον αντρα μου (κυριος ο ιδιος) για να περνανε την ωρα τους ευχαριστα οι παπαγαλοι, προς το παρων το χερεται η τρουφιτσα κ της αρεσε κ πολυ ελπιζω αργοτερα να μας εμπιστευτει κ η tink ωστε να ανεβενει κ αυτη
 

Συνημμένα

  • tink 001.webp
    tink 001.webp
    47 KB · Προβολές: 143
  • tink 002.webp
    tink 002.webp
    46,5 KB · Προβολές: 123
  • tink 003.webp
    tink 003.webp
    50,3 KB · Προβολές: 119
παρα πολυ ωραιο! Μπραβο στον αντα σου αλλα και σε εσενα!
μου αρεσει πολυ! 😀.. Εχει και τραμπαλα...
 
Ειναι τελειο Βασιλικη μπραβο σας! Τα πουλακια θα περασουν σιγουρα ευχαριστες ωρες σ'αυτη την τοσο ομορφη παπαγαλοχαρα!
 
χαχα...η τραμπαλα ειναι ολα τα λεφτα. Πολυ ωραιο το σταντ. Εγω θα του εδινα λιγο περισσοτερο υψος ωστε να βαζα πιο πολλα παιχνιδια.

*Βασιλικη νομιζω οτι μπορεις να εκπαιδευσεις την Tink μεσω της Τρουφας. Ετσι εκανα κι εγω με την Πακιτα.Βλεποντας σε να χαιδευεις την Τρουφα θα ζηλεψει.
 
τρουφαπαρκ που ειπε κ ο αγγελος κ μου αρεσε, φωτακο η tink εχει τουλαχιστον διπλασιο μεγεθος απο την τρουφα οποτε δεν θα το διακινδηνευα να πλησιασει η μια την αλλη αν κ εχτες καποια στιγμη πεταξε η τρουφα προς το κλουβι της tink κ της εκανε τσαμπουκαδες οποτε μακρια κ αγαπημενες ελπιζω να μας εμπιστευτει κ η αλλη μικρη, θα της δωσω τον χρονο της!
 
πολυ ωραια κατασκευη παιδια μπραβο σας! Να την χαιρεστε μαζι με τα πουλακια σας! Και αφου πιανουν τα χερια του αντρα σου δωσε του και μερικες ακομα ιδεες birdsnways.com/birds/ideas.htm . ελπιζω μονο να μην με κυνηγησει που του βρηκα... Δουλεια ε;
 
μπααα... Ορεξη για κατασκευες ατελιωτη δοξα το θεο κ ευπροσδεκτες οι καλες ιδεες το χαρηκε η μικρη σημερα απο το πρωι δεν εχει ξεκολησει εφαγε κ την 1η της τουμπιτσα απο την τραμπαλα που θα παει θα την μαθει
 
Βασιλική και Δημήτρη βαλθήκατε να μας κανετε να ζηλέψουμε!:D

Θελω και εγωωω! Οχι για μενα βρε παιδια, για τα πουλάκια μου! Και δεν θελω πολλά... Μονο τραμπάλες, τσουλήθρες, κούνιες, τούνελ, και οτι περιλαμβανει ενα πουλότοπος! Και θα δεχόμαστε και επισκέψεις κατ΄οικον με τα πουλάκια σας και θα κερνάμε και σποράκια!:D

Αντε και ενα μπάτζι δώρο! 😛


Ευχομαι να την χαρουν όλα τα πουλάκια σας!
 
Mπραβο σας Βασιλικη. Εκπληκτικη κατασκευη. Σιγουρα η Τρουφιτσα θα περναει ομορφες στιγμες εκει με τα παιχνιδια της και γιατι οχι αργοτερα και η Τινκ!
 
Συγχαρητηρια στον συζυγο, φιλεναδα!
Παρα πολυ ωραιο πραγματικα...
Τι γλυκια που ειναι η Τρουφιτσα της στο Τρουφοπαρκ!
 
Απιστευτη κατασκευη!
Ζηλευω,θελω και εγω ενα για το Γιουτζακο μου αν και υποψιαζομαι πως αν θα ειχε κατι σαν αυτο, δεν θα το κρατησουμε για πολυ καιρο...
Συντομα θα γινοταν ροκανιδια! 🙄
 
Nαι είναι φοβερή παπαγαλοχαρά... Συγχαρητηρια. 🙂 Και η τραμπάλα είναι φανταστική... Αλλά δεν πέφτουνε αν κάτσει μόνο το ένα;
 
Nαι είναι φοβερή παπαγαλοχαρά... Συγχαρητηρια. 🙂 Και η τραμπάλα είναι φανταστική... Αλλά δεν πέφτουνε αν κάτσει μόνο το ένα;
κωσταντινα ειναι ετσι φτιαγμενο που δεν πεφτει αποτομα ειναι σφιχτη η ενωση της τραμπαλας αλλα κ να πεσει ειναι μικρο το υψος δεν διατρεχει καποιο κυνδηνο
 
Back
Top