Γενικά Παιχνιδι στον "παιδότοπο"

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Georgina
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Georgina

PB Supporter
Εγγραφή
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
6.134
Πόλη
Αθήνα
Πριν αρκετο καιρό η Βασιλική μου χάρισε εναν πανεμορφο χειροποίητο "παιδότοπο" για να μικρά μου Budgie.Aξιώθηκα επιτέλους να δωσω την χαρα στα πουλάκια μου να περάσουν ευχάριστα λίγες ωρες και εκεινα αδραξαν την ευκαιρία και το κατευχαριστήθηκαν.
 

Συνημμένα

  • Oκτωβριος 09 039.webp
    Oκτωβριος 09 039.webp
    33,3 KB · Προβολές: 113
  • Oκτωβριος 09 049.webp
    Oκτωβριος 09 049.webp
    26,7 KB · Προβολές: 112
  • Oκτωβριος 09 051.webp
    Oκτωβριος 09 051.webp
    39,2 KB · Προβολές: 119
  • Oκτωβριος 09 071.webp
    Oκτωβριος 09 071.webp
    45,9 KB · Προβολές: 112
  • Oκτωβριος 09 096.webp
    Oκτωβριος 09 096.webp
    47,6 KB · Προβολές: 114
Καταρχας να πω πως το ζευγαρακι ειναι τρελα ερωτευμενο...
Βλεπω πως τελικα τον χαιρονται τον παιδοτοπο τους!
 
:D Ιωάννα μου, το "ζευγαράκι " μου ειναι δυο αρσενικά αδερφάκια. 😀 Ειναι σκέτη απολαυση να τα βλεπει κανείς να ξύνονται με τις ωρες και μαλιστα να δειχνουν πως δεν ενοχλούνται καθόλου απο τον αδιάκριτο φακο που ζουμάρει επάνω τους.
 
Σοβαρα;
Δεν προσεξα οτι εχουν το ιδιο φυλλο μιας και τα ειδα ετσι κοντα και αγαπημενα!
Ειναι κουκλια, πολυ ομορφα...
 
τελεια ειναι ολα τους να τα χαιρεσαι.
 
Πανεμορφα τ'αγορια!(εγω εχω αδυναμια στον μεγαλυτερο:Big Grin:) Καταπληκτικος ο παιδοτοπος της Βασιλικης και με εξαιρετικες λεπτομερειες! Ευχομαι να περνανε ευχαριστα την ωρα τους εκει, παιζοντας παντα αγαπημενοι Georgina
 
"με λενε ναμ ναμ και ΖΗΛΕΥΩ θελω και γω παιδοτοπο να παιζω οπως
αυτοι οι ομορφοι φιλοι (γιατι μου λενε συνεχεια οτι εσυ εισαι καναρινι
και τα καναρινια δεν παιζουν;"
 
είναι μια ωραία παιδική χαρά! Ελπίζω ότι Budgies σας έχουν πολλή διασκέδαση με αυτό! :D
 
Πολύ γλυκά & τρυφερά τα Budgies με εντυπωσιακά χρώματα ζωντανεύουν & απολαμβάνουν τον ωραίο παιχνιδότοπο! Όλα όμορφα, χαρούμενα, διασκεδαστικά!
 
Πανεμορφα ειναι τα μικρακια και φαινεται να απολαμβανουν την ωραια κατασκευη της Βασιλικης 😉
 
Μπράβο στη Βασιλική για την φοβερή κατασκευή της και στην Τζωρτζίνα για τα πανέμορφα bugάκια της... Είναι πανέμορφα στον εξίσου όμορφο παιχνιδότοπό τους... Όλο λέω και γω πως θα φτιάξω έναν και ποτέ δεν φτιάχνω...
 
σας ευχαριστω παρα παρα πολυ, χαιρομαι πολυ που το χαρηκαν τα πανεμωρφα ζουζουνακια τησ τζωρτζηνασ ,
τζωρτζινακι να εισαι καλα κ να εχεισ πολυ ελευθερο χρονο για να βγαζεισ τα πουλακια κ να το απολαμβανουν!
 
Πανεμορφα ολα τα μπατζακια!Χαιρονται ολα τον παιδοτοπο! Ενα μεγαλο μπραβο στη Βασιλικη για τον ομορφο παιδοτοπο!
 
τι πανέμορφα πουλάκια είναι! Με για το καινούριο σας παιδότοπο! ") Να τα χαίρεσαι!
 
Kαι ο παπαγαλοτοπος ειναι ωραιος, αλλα κ τα μικρα σκετη γλυκα. Να σου ζησουν!
 
Λένε πως μία φωτογραφία αξίζει όσο χίλιες λέξεις... Αυτές οι φωτογραφίες δείχνουν τι μπορεί να πετύχει το μεράκι και η αγάπη! Ένας άψογα φροντισμένος παιχνιδότοπος για άψογα φροντισμένα κι ευτυχισμένα πουλάκια! Ένα μεγάλο μπράβο και στις δυό σας!
 
Back
Top