Γενικά Παπαγάλος σε βενζινάδικο;

Pegasos1982

PB Member
Εγγραφή
1 Μαϊ 2008
Μηνύματα
255
Πόλη
Αθήνα
Σήμερα είδα σε ένα βενζινάδικο ένα κλουβί με ένα παπαγάλο και μου έκανε εντύπωση που το είχε πάνω από την αντλία. Το πουλί δεν θα έχει πρόβλημα με τις αναθυμιάσεις; Το βενζινάδικο βρίσκεται στην οδό Λένορμαν με κατεύθυνση προς Αθήνα πριν το Α. Κωνσταντίνο.
 
Kαι να μην ειχε ως τωρα σιγουρα θα αποκτησει αναπνευστικα προβληματα και δεν υπαρχει περιπτωση να ζησει οσο ειναι το προσδοκιμο ζωης για το ειδος του οποιο και αν ειναι...
 
😱Τόση ανευθυνότητα βρε παιδί μου; Σταμάτα και πες κάτι στον ιδιοκτήτη μπορεί να σε ακούσει.
 
Σήμερα είδα σε ένα βενζινάδικο ένα κλουβί με ένα παπαγάλο και μου έκανε εντύπωση που το είχε πάνω από την αντλία. Το πουλί δεν θα έχει πρόβλημα με τις αναθυμιάσεις; Το βενζινάδικο βρίσκεται στην οδό Λένορμαν με κατεύθυνση προς Αθήνα πριν το Α. Κωνσταντίνο.


Εδω στους ανθρωπους απο τις αναθυμιασεις καιγονται εγκεφαλικα κυτταρα φαντασου τι θα παθει ο παπαγαλος.

Κριμα...
 
ενταξει μην γινεται θεμα, κατσε και εξηγησε του οτι μπορει να του προκαλεσει κατι η αναθυμιαση κι ας ελπισουμε πως θα το καταλαβει.
 
και εγω αυτο προτεινω να πας και να πεις στον βενζινα οτι το πουλακι εκει που το εχει θα πεθανει και ισως καταλαβει οτι πρεπει να το αλλαξει μερος.
 
Kai ego ksero ena venzinadiko me ena Macao pou kathete sto stant...Stin leoforos Athinas...anevenontas tin proti gefeira apo tin Omonia...stin aristeri pleura...Den ton ida ton Papagalo apo konta...omos nomizo einai poli vromiko to kaimeno...apo ola ta aytokinita pou pernane dipla...Apo myrodia kai zesti...kaimeno to pouli...
 
Τον είδα κι εγώ περνώντας με το αμάξι... Μια ροζέλλα είναι..☹
 
Οσο ανέστιτος και να είναι αμα του μιλησεις σίγουρα θα καταβαβει...
δεν έχεις να χασεις τιποτα.
 
Back
Top