Ασθένειες Παπαγαλάκι που έχει χάσει πούπουλα

φιλοιστρον

PB New Member
Εγγραφή
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
4
Πόλη
Αθήνα
Γεια σας...
έχω αναφέρει ξανα για το πρόβλημα που αντιμετωπίζει εδώ και καιρό το παπαγαλάκι μου... είναι 5 χρονων και ενάμιση χρόνο πριν όταν χασαμε την συντροφό του, τον άφησα μόνο για 8 μήνες καθώς δεν ήξερα ότι έπρεπε να πάρω ένα νέο. έτσι άρχισε να χάνει πούπουλα, και τώρα πια παρόλη την συντροφια του, τα πούπουλα δεν ξαναφυτρώνουν... έχει μείνει ο καημένος φαλακρός... σας επισυνάπτω μια φωτο του με την νέα του σύντροφο... Πείτε μου την γνώμη σας αν μπορείτε...
 

Συνημμένα

  • DSCF5203.webp
    DSCF5203.webp
    32 KB · Προβολές: 58
  • DSCF5204.webp
    DSCF5204.webp
    26,1 KB · Προβολές: 56
Έχω και εγώ ένα Lovebird και σήμερα παρατήρησα οτι έχει χάσει και αυτό πούπουλα! Θα φροντίσω να του έχω πιο καθαρό το κλουβί του και να του δώσω και βιταμίνες! Στην περίπτωση όμως που είναι κάποιος ιός επικίνδυνος για τον άνθρωπο;
 
Έχω και εγώ ένα Lovebird και σήμερα παρατήρησα οτι έχει χάσει και αυτό πούπουλα! Θα φροντίσω να του έχω πιο καθαρό το κλουβί του και να του δώσω και βιταμίνες! Στην περίπτωση όμως που είναι κάποιος ιός επικίνδυνος για τον άνθρωπο;

https://community.petbirds.gr/threa...υλιών-είναι-επικίνδυνες-για-τον-άνθρωπο.3664/ Ρίξε μια ματιά στο παρακάτω.
 
Ευχαριστω! Παω να ενημερωθω! Μακαρι να μην εχει τιποτα σοβαρο ο μητσαρας μου!
 
Back
Top