Γενικά Παρουσιάζω αλλά 4 νέα Timbrado μου

giannispoulios

PB New Member
Εγγραφή
30 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Καλησπέρα, σας παρουσιάζω αλλά 4 νέα μέλη στην οικογένεια μας. Timbrado λόγω αδυναμίας μου στο είδος και την φωνή τους. 3 ακόμη αγόρια και μια κοπελάρα.

IMG_20191029_174938_resize_74.jpgIMG_20191029_174925_resize_87.jpgIMG_20191029_174915_resize_53.jpgIMG_20191029_175003_resize_71.jpg
[automerge]1572365992[/automerge]
Η τελευταία είναι η ντροπαλουλα μου, γι αυτό και δεν έχουμε καλή φώτο. Δεν μας κάνει τη χάρη.
 
Ναι, για αυτό σε ρώτησα, γιατί αυτά που βλέπω, τα αρσενικά προφανώς, μου φάνηκαν όχι πλήρως ενήλικα. Εύχομαι να σου κελαηδήσουν καταπληκτικά!
Σε ευχαριστώ πολύ. Είχα πάρει την περασμένη εβδομάδα άλλον ένα κυριουλη πάλι μικρό του 19 ο οποίος είναι πολύ καλός σαν φωνή. Κάθε μέρα λέει. Ελπίζω και αυτά να είναι καλά.
 
Ωραίες οι φωτογραφίες, αλλά βρε παιδιά, αυτές έχουν νόημα όταν παρουσιάζουμε καναρίνια Εμφάνισης ή Χρώματος. Οταν θέλουμε να παρουσιάσουμε καναρίνια φωνής, πρέπει να το κάνουμε, παρουσιάζοντας τις φωνητικές τους δυνατότητες.
 
Ωραίες οι φωτογραφίες, αλλά βρε παιδιά, αυτές έχουν νόημα όταν παρουσιάζουμε καναρίνια Εμφάνισης ή Χρώματος. Οταν θέλουμε να παρουσιάσουμε καναρίνια φωνής, πρέπει να το κάνουμε, παρουσιάζοντας τις φωνητικές τους δυνατότητες.
Θα το κάνουμε κι αυτό, κάποια στιγμή αργότερα. Όταν θα έχουμε καλό υλικό. Προς το παρόν μοιραζόμαστε την χαρά μας, για την απόκτηση των νέων μας φίλων, μαζί σας.
 
Back
Top