Γενικά Παρουσιαση των πουλιων μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Patrik
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Patrik

PB New Member
Εγγραφή
24 Ιαν 2009
Μηνύματα
44
Πόλη
Αθήνα
Καθησα, εβγαλα φωτογραφιες και σας τα παρουσιαζω!

1. Η Κοκο(Ζακο)
2. Ο Γκεκος(το παπαγαλακι)
3. Ο Κιτσος(το καναρινι)
4. Ο Πιπης(το 2ο καναρινι)
 

Συνημμένα

  • Κοκο.webp
    Κοκο.webp
    19,5 KB · Προβολές: 93
  • Γκεκος.webp
    Γκεκος.webp
    19,7 KB · Προβολές: 101
  • Κιτσος.webp
    Κιτσος.webp
    12,4 KB · Προβολές: 116
  • Πιπης.webp
    Πιπης.webp
    19 KB · Προβολές: 122
Πολυ ομορφα και περιποημενα
Αν τους βαλεις ξυλινες πατηθρες θα ειναι πολυ πιο υγιεινο και ανετο για τα ντελικατα ποδαρακια τους! Θα δεις αμεσως αλλαγη! Τα πουλανε στα πετ σοπ και δεν κοστιζουν ακριβα 😉
 
Να σου ζήσουν! Το κάθε ένα έχει τη δική του ομορφιά...Αλλά η Κοκο είναι μια κούκλα!
 
Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια! Θα παω να τους παρω ξυλινες πατηθρες. Δεν το ηξερα οτι εχει διαφορα. Ευχαριστω για την συμβουλη!
 
Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια! Θα παω να τους παρω ξυλινες πατηθρες. Δεν το ηξερα οτι εχει διαφορα. Ευχαριστω για την συμβουλη!



Αυτη ειναι η μαγεια του φορουμΑυτο με τραβηξε κι εμενα και "κολλησα"! Κανεις εδω δεν κανει υποδειξεις, συμβουλευουμε και δινουμε ιδεες ο ενας στον αλλο...
Και παλι να τα χαιρεσαι και ειναι πανεμορφα... Εμενα πιο πολυ μου αρεσε ο Κιτσος, αλλα μην το πεις στα αλλα και στραβωσουν
 
Πολύ όμορφα όλα, γλυκειά η Κόκο, ωραίος ο Γκέκος & χαριτωμένα τα καναρινάκια σου! Είναι ζευγαράκι; Να τα χαίρεσαι!
 
Οχι, δυστυχως ειναι και τα δυο αρσενικα απο οτι μου εχουν πει. Αλλα δεν μπορω να τα καταλαβω. Αν τα εβγαζα περισσοτερες φωτο και τα ανεβαζα θα μπορουσατε εστω και με πιθανοτητες να μου πειτε την γνωμη σας; Ευχαριστω!
 
Ωπα! Συνονόματη η Κόκο
(εγώ έχω τον Κόκο, αλλά δεν ξέρω το φύλο του, μπορεί να είναι η Κόκο και μένα) 😉

Είναι πολύ όμορφα όλα τα πουλάκια σου, να τα χαίρεσαι!
 
😀 ειδες συμπτωση; Και εγω νομιζα οτι ειχα τον Κοκο αλλα οταν εκανε τα αυγα καταλαβα οτι ειχα την Κοκο
 
Σε τι ηλικία σου εκανε αυτό το "δώρο" η Κόκο,
εμένα ο Κόκο είναι κάπου 8-9 χρονών.
Λες να περιμένω καμιά έκπληξη; 😱
Η αλήθεια είναι, ότι δεν θα με πειράξει καθόλου
γιατί στο όνομα πάνε και το "η" και το "ο"!
 
Μου τα εκανε πριν απο 2 χρονια(2 αυγα σε 2 χρονια). Μπορει να σου κανει καμια εκπληξη και εσενα! 🙂 Οσο για το ονομα οντως πανε και τα δυο
 
Back
Top