Γενικά Παρροτλετ ή λαβμπερντ

Κατάσταση
Κλειστό.
Εγγραφή
26 Νοε 2018
Μηνύματα
803
Καλημέρα...Άνοιξα αυτο το θεμα διοτι εβας φιλος μου θελει να παρει παπαγαλο.ηθελα λοιπον να μου πειτε για να του τα δειξω πιο ειναι καλυτερο.. Τα μειονεκτήματα κ τα πλεονεκτήματα καθενος απο τα δυο ειδη...
Ευχαριστω εκ των προτερων
 
Μιχάλη, νομίζω ότι είναι καλύτερο να πεις του φίλου σου να μπει ο ίδιος να ρωτήσει αυτά ακριβώς που τον ενδιαφέρουν για να τον βοηθήσουμε όσο περισσότερο γίνεται. Αυτό άλλωστε είναι από πλευράς του και μία ένδειξη ελάχιστου ενδιαφέροντος, πριν αναλάβει τη φροντίδα ζωντανών πλασμάτων.
 
Μιχάλη, νομίζω ότι είναι καλύτερο να πεις του φίλου σου να μπει ο ίδιος να ρωτήσει αυτά ακριβώς που τον ενδιαφέρουν για να τον βοηθήσουμε όσο περισσότερο γίνεται. Αυτό άλλωστε είναι από πλευράς του και μία ένδειξη ελάχιστου ενδιαφέροντος, πριν αναλάβει τη φροντίδα ζωντανών πλασμάτων.
Το θεμα ειναι οτι δεν θελει να μπει ακομα γιατι εχει γινει και με τους γονεις του κ του εχουν παρει το κινητο. Για αυτο μου ειπε να το πω εγω γιατι του ειπαν να επιπεξει τι θέλει και θελει και τα δυο..
 
εχει γινει και με τους γονεις του κ του εχουν παρει το κινητο. Για αυτο μου ειπε να το πω εγω γιατι του ειπαν να επιπεξει τι θέλει και θελει και τα δυο
Προσωπικά δεν θα προτείνω κάτι παρά μόνο να μην ασχοληθεί με το θέμα. Σε ότι μας αφορά, δεν θα ήθελα να δοθούν να δοθούν από το PetBirds έτσι αβίαστα συμβουλές για αγορά νέου πουλιού, όταν ζητούνται τόσο επιπόλαια και μάλιστα χωρίς να υπάρχει περαιτέρω δυνατότητα επικοινωνίας.
 
Προσωπικά δεν θα προτείνω κάτι παρά μόνο να μην ασχοληθεί με το θέμα. Σε ότι μας αφορά, δεν θα ήθελα να δοθούν έτσι αβίαστα συμβουλές για αγορά νέου πουλιού, όταν ζητούνται τόσο επιπόλαια και μάλιστα χωρίς να υπάρχει περαιτέρω δυνατότητα επικοινωνίας.
Οκ θα του το πω και αν θέλει να μπει να φτιαξει ενα αλλο ακαουντ απο το κονητο μου στο σχολειο...
 
να φτιαξει ενα αλλο ακαουντ απο το κονητο μου στο σχολειο
Νομίζω ότι δεν έχεις καταλάβει την ουσία του θέματος. Εν πάση περιπτώσει, υποστήριξη δι αντιπροσώπου δεν μπορούμε να παρέχουμε. Αν και εφόσον του επιτρέπουν οι γονείς του να αποκτήσει καινούργια ζώα και εφόσον του επιτρέψουν να επικοινωνεί ο ίδιος με δικό του λογαριασμό στο ΡΒ, μπορεί να ανοίξει ένα νέο θέμα όπως όλοι και να ζητήσει τη βοήθεια μας.

Το συγκεκριμένο θέμα έχει εξαντληθεί πλέον εδώ.
 
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top