Γενικά Πατέρας και γιος σε μια μίνι πριβέ συναυλία

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Giannis77
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Giannis77

PB New Member
Εγγραφή
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
166
Πόλη
Λαμία
Δεξιά ο πατέρας κι αριστερά ο γιος ακριβώς ενός έτους
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Υπέροχοι και οι δύο! Ο γιος είναι πιο μεγαλόσωμος και από τον μπαμπά του. Χρωματικά και φωνητικά άριστοι. Η μαμά τι χρώμα είναι;
Κοκκινη ηταν!μας αφησε δυστυχως.ο πατερας ειναι πολυ καλος τραγουδιστης...ελπιζω σε επομενες γεννες να τον ξεπερασουν τα παιδια του!
 
Φυσικά,άλλο το βίντεο κι' άλλο το ζωντανό απο κοντά, αλλά σίγουρα είναι υιός και όχι κόρη ; Σωματόπυπος , γραμμή, κεφάλι, τραγούδι θυμίζουν θηλυκό. Το έχεις κοιτάξει και στην αμάρα ;
 
@mgerom λετε να εχω κανει τοσο λαθος κυριε Μακη? με τετοιο κελαηδημα να ναι κορη? χαχαχα θα παθω σοκ πραγματικα αν ισχυει κατι τετοιο χαχαχαχα αλλα θα προσπαθησω να τον βγαλω βιντεο μονο του να δειτε
 
@mgerom θε προσπαθήσω κ φωτο.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stavi
Βάλε φωλιά και κλωστές! 😂 😂 😂 Βάλε την αμάρα να δούμε .
 
Είναι μικρές δεν φαίνεται τίποτα . Μη το ενοχλείς άλλο τώρα. Αύριο κάποια στιγμή βγάλε καμιά κοντινή ακριβώς όπως η τελευταία (ίσως να έβρεχες ελαφρά τα πούπουλα εκει στην περιοχή)
 
@mgerom ευχαριστω πολυ παντως...! θα το παω σ ενα φιλο πετσοπα να μου πει κ αυτος μια γνωμη!το κελαηδισμα του παντως σας εκανε θηλυκου?με τοσο φουσκωμα ?ειμαι απειρος εννοειται και το χα για αρσενικο με αυτα τα χαρακτηριστικα που σας ανεφερα
 
Το κελάηδημά του είναι ενός αρσενικού άγουρου που "σαλιαρίζει" . Οπως ακριβώς δηλαδή "κουτσομπολεύουν" τα ενήλικα θηλυκά. Εξ' άλλου έχεις δείγμα του ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ κελαηδίσματος.Ολα τα άλλα χαρακτηριστικά δείχνουν θηλυκό επίσης. Βέβαια πάντα υπάρχει η πιθανότητα λάθους ιδιαίτερα αν κάποιος προσπαθεί να εκτιμήσει απο μακρυά.
 
Back
Top