Φροντίδα Πειραζει αν βαλω ηχους απο tibrado σε κοκκινο λιποχρωμικο;

Εγγραφή
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
189
Πόλη
Λευκάδα
Γεια σας βαζω τωρα σε ενα κοκκινο λιποχρωμικο ενα σαν cd app που εχει το play store η οποια ειναι πολλυ καλη! Αλλα εχω δυο ερωτησεις να σας κανω. Πειραζει που του εχω βαλει για tibrado;και αμα του το βαζω συνεχεια θα προπονηθει κι αυτος και θα τραουδαει ετσι;😵
 
Γιάννη, καλό του κάνει.. Αλλά αν μου βάλεις εμένα (η εσένα) με υπνοπαιδεία να ακούω Παβαρότι, κάποια στιγμή θα τραγουδήσω σαν κι αυτόν;..Αν δεν το'χει στα γονίδια δεν θα πει ότι του βάζεις αλλά ότι μπορεί.
 
Καναρινι που έχεις δεν είναι καναρινι φωνής. Οι φωνές που του έβαλες να ακούει προέρχονται από καναρινι φωνής. Επομένως, αυτο που κάνεις δεν πειράζει κάπου. Το αντίθετο θα ήταν πρόβλημα.
 
Aυτό που γράφει ο Σταύρος, αλλά για να μην υπάρχει παρανόηση, δεν σημαίνει ότι ένα καναρίνι τύπου η εμφάνισης δεν ''τραγουδάει" η δεν κελαηδάει όμορφα...Απλά τα φωνής έχουν συγκεκριμένα δεδομένα - χαρακτηριστικά - νότες που πρέπει να λένε.
 
Έχω ακούσει και κοινά με ωραίες μελωδίες
Εχω ακουσει τον πικαπικα (συμφωνα με τους ειδικους εδω, καναρινι χρωματος απο οτι καταλαβα) να κελαηδαει καλυτερα απο οσα εχω ακουσει! ❤️️️️
 
Και στην τελική ακόμα και το τραγούδι των αρσενικών είναι υποκειμενικό! Και να σας πω και κάτι; Κι γω είμαι κουκουβάγια! Τα δικά μου τα παιδιά τραγουδάνε πιο καλά και από φωνής! 😛
 
Γιάννη, καλό του κάνει.. Αλλά αν μου βάλεις εμένα (η εσένα) με υπνοπαιδεία να ακούω Παβαρότι, κάποια στιγμή θα τραγουδήσω σαν κι αυτόν;..Αν δεν το'χει στα γονίδια δεν θα πει ότι του βάζεις αλλά ότι μπορεί.
Γαμωτο, κι ήθελα τώρα στα 45 μου να αναπτύξω τα κρυφά μου ταλέντα!
 
Back
Top