Γενικά Πειτε μου ονοματα για το ρικνεκ μου

panospiano

PB Member
Εγγραφή
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
283
Πόλη
Λάρισα
Καλησπερα παιδια. Σημερα ο μικρος παει πολυ καλητερα και κανει συνεχεια γυμναστικη μεσα στο κλουβι. 😉Πειτε μου κανενα ονομα να τον δωσουμε.
 
Αν και το λέμε συχνά, θα προτείνω το lucky, γιατί νομίζω ότι σ' αυτή την περίπτωση ταιριάζει απόλυτα! Είναι πραγματικά τυχερό που το ανέλαβες εσύ και πιστεύω ότι θα του δώσεις όλη την αγάπη που του αξίζει! 🙂 ΜΑΡΙΑ
 
Παιδια δεν χρειαζετε να αναφερομαστε στο προβλημα του πουλιου για ονοματα! Σας ειπα να μου πειτε γενικα ονοματα. 😉
 
εμενα θα μαρεσε πολυ το Ρινγκο! Ετσι εχω βγαλει το δικο μου και νομιζω του παει πολυ!
 
Το πρότεινα με καλή διάθεση, πραγματικά.
Μην συνεχίσεις να το βλέπεις σαν πρόβλημα. Δες το σαν ιδιαιτερότητα που μπορεί να στο θυμίζει στο μέλλον και να χαμογελάς.
 
Εγω δεν το βλεπω σαν προβλημα το αντιθετο.Απλα για εσενα το λεω που μαλλον δεν το βλεπεις οπως θα επρεπε.🙄;)
 
Μου αρεσε το ονομα που προτεινε ο Βαγγελης το Dedo!
Να εισαι προετοιμασμενος στο γεγονος στο οτι οσοι το βλεπουν θα σε ρωτανε για το δαχτυλο!
Τι πιο ωραιο να το συνδυαζεις με το ονομα!

{Κι εγω ενα καναρινακι που μου χαρισε ο φιλος μου ο Δημητρης(jk21)αυτο να δεις κατι ποδια που εχει... Το οναμασαμε Ποδαρα!
Αυτουνου ειναι ολα τα δαχτυλα πανω κατω δεξια αριστερα, χαμος!
Αλλα μου αρεσει γιατι εχει εξαισια γλυκια φωνουλα και γλυκια φατσουλα!}
 
  • Like
Αντιδράσεις: vag990
Καταρχην το δαχτυλο δεν ειναι κατι που δεν γινετε!
Οταν παω στον γιατρο τοτε θα μου πει σιγουρα τι μπορουμε να κανουμε. Που μαλλον μπορει να μπορουμε γιατι ειναι πολυ μικρος ακομα. Μαλλον με λευκοπλαστ.
 
Καλα μην βγαζεις απο μονος σου συμπερασματα Πανο για το αν θελει λευκοπλαστ η οχι!
Ειναι ωραιο ονομα το dedo, αλλα και το lucky θα μου αρεσε.
Ισως κατι διαφορετικο οπως verde, σημαινει πρασινο.
Η...amato, σημαινει αγαπημενος.
Ακομα και happy, ευτυχισμενος!
 
Δεν βγαζω απο μονος μου συμπερασματα απλα λεω οτι μπορει κατι να γινετε. Τωρα αν δεν γινετε βλεπουμε. 😉
 
Αυτο το... Βλεπουμε δε μου αρεσει...
Κατσε γιατι βγηκαμε εκτος θεματος!
 
Οταν λεω βλεπουμε εννοω οτι δεν ξερουμε τι μπορει να γινει μπορει και να γινεται το προβλημα. Ολα ειναι πιθανα.
 
Back
Top