Ασθένειες Περίεργο χρώμα στις κενώσεις

papanas_kom

PB New Member
Εγγραφή
19 Νοε 2018
Μηνύματα
51
Καλησπερα, ο φιλος μου προσπαθησε να ζευγαρωσει μια θυληκια αλλα δε δεχτηκε τον αρσενικο και ενω ειχε ξεκινησει να κανει την φωλια της. Αποφασισαμε να την βαλουμε με το δικο μου και φαινεται οτι τα βρισκουν και παει να κανει την νεα της φωλια. Παρατηρησα ομως ενα κοκκινο αραιο χρωμα στην εκκενωση της. Δεν παρατηρησα καποια αλλαγη στην συμπεριφορα-διαθεση της εως τωρα. Που μπορει να οφειλεται; Ειναι σοβαρο;
 
Πόσο δύσκολο σου είναι να ανεβάσεις μια φωτογραφία από τα περιττώματά του;
Και για να φαίνεται καλύτερα... Βάζεις λευκό χαρτί στον πάτο του κλουβιού.. και 10-15 λεπτά αργότερα βγάζεις φωτογραφία και μας την ανεβάζεις.
 
Το εχω κανει ηδη, την ανεβαζω αν ειναι
[automerge]1544895586[/automerge]
5D47E34E-E020-4DB7-A10F-5193F79AF5EE.webp5D47E34E-E020-4DB7-A10F-5193F79AF5EE.webp
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Εχω και κοκκινη βιτμαμινη στον δικο μου μηπως επηρεαζει;
[automerge]1544896826[/automerge]
το δικο μου δεν ειχε θεμα με την βιταμινη, το θυληκο ειναι κιτρινο ομως και ειδα να τρωει απο την κοκκινη βιταμινη λες να επηρεαζεται απο αυτη;
 
Εχω και κοκκινη βιτμαμινη στον δικο μου μηπως επηρεαζει;
Ασφαλώς και ναι.
Την αφαιρείς. Περιμένεις μια δυο ώρες... και νέες φωτογραφίες πάλι με την ίδια διαδικασία...
Αύριο όμως τώρα.
 
Την αφαιρείς. Περιμένεις μια δυο ώρες... και νέες φωτογραφίες πάλι με την ίδια διαδικασία...
Είχες απόλυτο δίκιο, έχει σταματήσει το κόκκινο χρώμα. Ευχαριστώ και παλι
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Επανέρχομαι στο θέμα, καθώς σήμερα είδα ελάχιστο κόκκινο χρωμα και πάλι. Και αυτό που μου κανεί εντύπωση είναι ότι ενώ σήμερα καθάρισα τι ζευγαρωστρα την έχει κάνει χάλια. (Όταν μου την έφερε ο φίλος ήταν πυρωμένη και μου είπε ότι μάλλον έχει και έτοιμο αυγό)
12.webp
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Back
Top