Γενικά Ποια είναι η γνώμη σας για τον εκτροφέα...

Panos1e41

PB New Member
Εγγραφή
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
49
Πόλη
Λάρισα
Ποια είναι η γνώμη σας για τον εκτροφέα Γιώργο Τριανταφύλλου;
 
Τι εκτρέφει;
Είναι σε κάποιον σύλλογο, κι αν ναι, σε ποιον;
Τι ακριβώς ρωτάς; Αν ας πούμε είναι αξιόπιστος όσον αφορά στα πουλιά που βγάζει;
 
Μάλλον ειναι επαγγελματιας εκτρέφει καναρια και καρδερίνες λευκες. Τωρα οτι νομίζετε εσεις εαν πρέπει να συζητηθεί εδω. Εαν οχι εας μου στείλει προσωπικό μυνήματα για να του πω οτι θελει να μαθει και την γνώμη μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Μάλλον ειναι επαγγελματιας εκτρέφει καναρια και καρδερίνες λευκες
Έχει ΑΦΜ επαγγελματικό γι αυτό το σκοπό?
Αν όχι.. Τότε είναι ερασιτέχνης και ως τέτοιος πρέπει να προστατευτεί το όνομά του.
Γιατί άλλο εκτρέφει επαγγελματικά κι άλλο είναι επαγγελματίας με φορολογική υπόσταση.
 
Είναι επαγγελματίας και εκτρέφει major καρδερίνες. Έχουν ακουστεί διάφορα για αυτόν όσον αφορά τα πουλιά που δίνει και αν είναι καλά πουλιά. Γιαυτο ζήτω την γνώμη σας Μήπως γνωρίζεται κάτι παραπανω
 
Οτι θες μου λες σε προσωπικό μήνυμα μεχρι να μάθω εαν ειναι επαγγελματιας με αφμ γιατι ετσι δηλώνει. Θα το ξερω αύριο σιγουρα
 
Αυτο που γνωριζω ειναι οτι ειναι επαγκελματιας με νομιμο εκτροφειο και ΑΦΜ, κατι το οποιο ο ιδιος δηλωνει ανοιχτα κατα τ αλλα δεν ειχα συναλλαγες μαζι του ποτε.
 
Καλησπερα στην παρεα. Τελικα εμαθα οτι ειναι όντως επαγγελματιας εκτροφέας απο οτι λενε εδω λουτσα σπατα και το ίδιο λεει και ο ιδιος
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Δεν ξέρω τι ακριβώς γίνεται με το αν είναι ή όχι επαγγελματίας.
Εκείνο που ξέρω είναι πως αν ήθελε ο Panos1e41 θα μπορούσε να μας βοηθήσει με διευκρινίσεις για το εύρος της ερώτησής του και για το τι ακριβώς θέλει να μάθει.
 
Και εγω το ιδιο ερώτημα εκανα και εαν ηθελε του ειπα εαν δεν θέλει ανοιχτά και με μήνυμα αλλα απο την άλλη δεν εχω τιποτα να κρύψω . Οποτε θέλει και εαν θελει ρωτα
 
Back
Top