Διατροφή Ποια τροφή να παίρνω για το κοκατίλ μου;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης manosx
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

manosx

PB New Member
Εγγραφή
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
7
Πόλη
Ηράκλειο
Καλησπέρα παιδιά.. Εγώ είμαι καινούργιος στα kokatil μπορεί κάποιος να Μ πει ποια τροφή να περνώ δεν με ενδιαφέρει πόσο κάνει αρκεί να είναι αξιόλογη... Αγόρασα χύμα κ βρήκα ψηρες πήρα 20 ευρώ για να έχω κ άνοιξα σήμερα να τα ταισο κ ήταν γεμάτα ζωιφια κ τρελαθηκα. Κ Μ έχει γένιση κ η θυλικια κ δν ξέρω τη να πάρω από τροφή εννοώ μια μικρή βοηθεια παρακαλώ;
 
Πέταξε την και πάρε αύριο συσκευασμένη. Έχει πολλές μάρκες. Γιατί δε δοκιμάζεις αυτή του άρθρου;
Αυτήν την περνώ από pet shop;.. Επιδει έχει γένιση κ είναι μικρά τα μωρά της κάνει;δν ξέρω για αυτό ρωτάω, θα μπορεί να τα τρεφη;
[automerge]1594592525[/automerge]
Μ είπαν κ την psittacus αλλά αυτή είναι συντήρηση κ δν κάνει Μ παν αν έχει γένιση.. Κ μετά από αυτά π είδα στην τροφή δν ξέρω πιον να εμπιστευτώ για αυτό ρωτάω εσάς π γνωρίζετε η άλλη είναι πολητες συγνώμη για τα ορθογραφικα απλά έχω ανχωθει με αυτό ο είδα στην τροφή.. Αν είναι εύκολο μια βοήθεια... Τη να πάρω κ να είναι ένταξη να Μ. Ξαναλαζω τροφές..
 
@manosx αυτή η τροφή είναι μια χαρά, δεν υπάρχει ειδική για πουλιά που ταΐζουν νεοσσούς. Η psittacus είναι πέλλετς κι αν δεν τα τρώει ήδη είναι κάπως δύσκολο να τα δοκιμάσει αλλά όχι κι απίθανο. Δεν χάνεις κάτι να την πάρεις κι αυτήν ως έξτρα πέρα απο το μίγμα σπόρων. Χρειάζεσαι κι αυγό βραστό καθημερινά.

edit: To θέμα δημιουργήθηκε απο μετακίνηση μηνυμάτων που γράφτηκαν κάτω απο το "Παρουσίαση της τροφής: Prestige Premium Australian Parakeet, Loro Parque Mix - Versele Laga".
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλημέρα παιδιά.. Πήρα την τροφή αυτή την prestige . Είναι πάρα πολύ καλή... Την τρώει απίστευτα πρώτη φορά την βλέπω να τρώει έτσι.έμεινα πολύ ευχαριστημένος... Και Μ είπε ο κτηνίατρος να την βάζω στο ψυγείο για να Μν έχω θέματα. ευχαριστώ πάρα πολύ όσους απάντησαν... Και πάλι ευχαριστώ
[automerge]1594629542[/automerge]
Φοίβο δν τρώει το αυγό.. Την αυγουλοτροφη.. πειράζει;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top