Γενικά Ποιες οι εντυπώσεις σας από το alma pet;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jimsim
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

jimsim

PB New Member
Εγγραφή
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
314
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Γεια σας υπαρχει μια αλυσηδα πετ σοπ που λεγετε alma pet εχει επισκευτει ποτε κανιες καποιο καταστημα; Αν ναι ποιες ηταν οιεντυπωσεις σας;
 
Γεια σας υπάρχει μια αλυσίδα pet shop που λέγετε alma pet έχει επισκευτει πότε κανείς κάποιο κατάστημα; Αν ναι ποιες ήταν εντυπώσεις σας;
Ναι φίλε και εγώ εκεί πηγαίνω πολύ καλή εξυπηρέτηση και σου προτείνω να πηγαίνεις στο κατάστημα της Περαίας γιατί τα άλλα καταστήματα απλός έχουν αγοράσει το όνομα και το δουλεύουν άλλοι πάντως πήγαινε όπου θες εσύ. Από εκεί πήρα 2 budgie και έκαναν τώρα ένα μωρό και τώρα είναι 2,5 μηνών καθώς και ένα cocatil που μας ξυπνάει το πρωί λέγοντας καλήμερα και άλλα πολλά και σκοπεύω σύντομα να πάρω και τα love bird! Όταν είχε αρρωστήσει το αρσενικό παπαγαλάκι μου και έκλαιγα μην πάθει κάτι(είχα ξεσηκώσει το forum τότε) πήρα τηλεφωνώ τους το είπα και επειδή δουλεύανε οι γονείς μου ήρθαν και το πήραν και το κράτησε εκεί ο κτηνίατρος άλλα εντάξει τους πλήρωσα δεν θα το κάνανε αυτό τζάμπα. Το κάλο είναι ότι όλη την μέρα που είναι ανοιχτά 9 με 9 και Σαββάτο 9 με 8 υπάρχει και κτηνίατρος και ότι θες τους παίρνεις τηλεφωνώ και σου λύνουν την απορία. Εγώ πάντως είμαι υπερβολικά ευχαριστιμένος.
 
Για καναρίνια δεν έχει μεγάλη ποικιλία, εγώ δεν θα το πρότεινα.
Ναι δεν έχει αρκετά τους είχα ρωτήσει γιατί και μου απάντησαν άμα θέλει πελάτης μπορεί να μας πει και να παραγγείλουμε! Άλλα εγώ δεν ασχολούμαι με καναρίνια όποτε δεν με πολύ ενδιαφέρει!
 
Back
Top