Γενικά Ποιο ονομα να διαλεξω για το καινουριο μου budgie;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης paulpaul
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

paulpaul

PB New Member
Εγγραφή
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
260
Πόλη
Αθήνα
ποιο ειναι το καταλληλο ονομα για αφτον τον ομορφουλι
20140903_172247-1(2).webp
 
Προιοντα πουλιων :: Κλουβιά πουλιών :: Κλουβιά εισαγωγής :: Κλουβιά εισαγωγής μεσαία :: Κλουβί Carina 76 x 45 x 46cm - πετ σοπ σπιτια σκυλου σπιτι petsop τροφεσ ροφεσ σκυλων
 
Σου έχω πει ήδη Ραβέλ.
Τώρα προσέχω ότι έχεις βάλει τα σποράκια στην μπανιέρα;
Πρώτον δεν πρέπει να βάζεις τόσο μεγάλη ποσότητα τροφής και δεύτερον όπως κάθεται θα την κουτσουλάει επειδή είναι ακάλυπτη από πάνω και αυτό μπορεί να προκαλέσει πολλά προβλήματα υγείας στο πουλάκι.
Μικρή ποσότητα τροφής και καθημερινή αλλαγή της αν είναι δυνατόν ή το πολύ κάθε δύο μέρες.
 
Εβαλα τροφή στην μπανιερα γιατι στο πετσοπ που τον πιρα ετρογαν απο μπολ και δεν ετρογε απο την ταιστρα το εβαλα ετσι για μια μερα μεχρι να αγοράσω ένα τέτοιο μπολακι και δεν ειδα πριν το μήνυμα σου σε ποιο θέμα το έγραψε ς το ονομα;
 
Το προβλημα ειναι οτι σε λιγο καιρο θα του παρω και φιλη και θέλω τα διο ονοματα να τεριαζουν
 
παυλο παντος αν ενδιαφερεσαι για ενα ζευγαρι μπατσι ενα 8αλασσι με ασπρο και ενα παρεκσενο πρασινο 1.5 χρονον δεν μου ζευγαρωσαν ακομα τα χαριζω
 
λοιπον με συνγχορεις για τα ορ8ογραφικα αλλα ιρ8α προσφατα απο ελλαδα λοιπον αυτο τρα με το κλουβι τους ειναι λιγο μεγαλο και ειναι του πατερα μου τον καναρινιον του αλλα εντακσι 8α σου δωσο ενα 8εσ να σου δικσο φοτο
 
λοιπον με συνγχορεις για τα ορ8ογραφικα αλλα ιρ8α προσφατα απο ελλαδα λοιπον αυτο τρα με το κλουβι τους ειναι λιγο μεγαλο και ειναι του πατερα μου τον καναρινιον του αλλα εντακσι 8α σου δωσο ενα 8εσ να σου δικσο φοτο
Ναι, θελω να δο φοτογραφιες
 
Εκει που γραφουμε κατο λεει ανεβασμα αρχειου το πατας
 
Κανε risaize petbirds.gr/community/threads/Πως-να-επισυνάψω-ένα-αρχείο-στο-μήνυμά-μου.9996/
 
Back
Top