Αναπαραγωγή Ποσο καιρο χρειαζονται τα καναρινια για να ζευγαρωσουν;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης LEFFF
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Πού και πώς τα έβαλες να γνωριστούν; Είναι σε διαφορετικά κλουβιά και τα έβαλες να βλέπονται; Τα έχεις και τα δύο στο ίδιο κλουβί, τα έχεις σε ζευγαρώστρα αλλά με χώρισμα;

Διάβασε κάποια άρθρα που αναφέρονται στο ζευγάρωμα, θα σε βοηθήσουν πολύ:
Ζευγάρωμα καναρινιών
Ζευγαρώματα και Ζευγαρώστρες
 
τα εχω σε διαφορετικα κλουβακια και βλεπωνται.Αλλα απο την μερα που τα εβαλα ετσι δεν κελαηδα ο αρσενικος μου κανει σαν το θηλικο, σημερα ειναι η 3μερα. Τι κάνω;☹
 
, σημερα ειναι η 3μερα. Τι κάνω;
ΥΠΟΜΟΝΗ.
Τρείς μέρες δεν είναι ικανό χρονικό διάστημα για να βγάλεις συμπέρασμα για τίποτε.
 
Φιλε μου Μακη συμφονω, απλος με ανισιχη που ο αρσενικος δεν κελαηδαει. μηπως δηλαδη επιδι τον κατεβασα πιο χαμιλα ειναι ισο σαν να τον πηγα σε αλλο μερος
 
Τα πουλιά γενικότερα, αισθάνονται πολύ καλύτερα αν είναι σε ύψος
αρκετά πάνω απο την γραμμή των ματιών μας. 😉
 
Μακη ευχαριστω παρα πολυ. Τωρα δηλαδη πρωτινεις να τα βαλω εκει που ηταν αρχικα στωστα; και τωρα που σε βρηκα... Τι λες για το μη κελαηδισμα του αρσενικου; Εχει την σωστη συμπεριφορα; συγουρα σαν πιο εμπιρος απο εμενα θα ξερεις..
 
Ακου τον Μακη για να δεις κανα μικρακι


Σε αυτα τα θεματα ειναι γραφειο Συνοικεσιων!
εχει παντρεψει ζευγαριααα

ΜΦΧ
Πανος
 
Ο Μακης μιλησε... Και ειπε ''ΥΠΟΜΟΝΗ''... Ο Παναγιωτης μιλησε και ειπε..''Ακου τον Μακη να δεις κανε μικρακι''...
Εγω λεω απλα, ακου τους κυριους(εχουν μαστερ, εκαστος στο ειδος τους) επισης, οτι βιαζεσαι.. Πολυ... Παρα πολυ... Εχεις ολη την ανοιξη μπροστα σου.
Χαλαρωσε, ηρεμισε οπλισου με υπομονη.. Και σταματα να ρωτας τα ιδια πραγματα με αλλο τιτλο.
 
ημαστε σε καπως καλητερο δρομο, ο μικρουλις μου αρχισε να τα ψηλο-λεει
 
Back
Top