Γενικά Πουπουλενια δωρακια για μενα

Φαμπιο

PB Member
Εγγραφή
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.898
Πόλη
Αθήνα
Απο το Σαββατο μεχρι σημερα εχω δεχτει πολυ ομορφα και χαριτωμενα δωρα και θελω να τα μοιραστω μαζι σας

Στην πρωτη φωτο απεικονιζεται το μωρο κοκατιλ δωρακι απο την συμφορουμιστρια μας Marilenaki...
Την ξανα-ευχαριστω για το δωρο που εκανε στον Ρουλη κυριως, καθως θα την μεγαλωσουμε σαν πριγκιπισσα ικανη για γυναικα του πριγκηπα:DΓκεστ σταρ ο Χαρης ο οποιος την εχει συμπαθησει και εκτος απο αυτο εχει αποδειχτει μεγαλη ψωναρα!

Στη 2η φωτο ειναι το μωρο μου Budgie! Τελευταια φορα που ειχα ηταν πριν 9 χρονια και μπορω να πω οτι χαιρομαι που εχω και παλι!
Ειναι σημερινο δωρο απο την αγαπημενη μου θεια ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ η οποια μολις μας αρεσει κατι, αμεσως θελει να μας ευχαριστησει!
Την ξανα- ευχαριστω και αυτην λοιπον
 

Συνημμένα

  • P7210463.webp
    P7210463.webp
    42,3 KB · Προβολές: 114
  • P7220465.webp
    P7220465.webp
    39,6 KB · Προβολές: 119
Ειναι και τα 2 πολυ ομορφα. Η κοκατιλιτσα μ αρεσει παρα πολυ γιατι δεν ειναι γκρι το χρωμα της αλλα σχεδον μαυρο. Δεν ειχα ξαναδει κατι τοσο εντονο.

Το μπατζακι ειναι πολυ μικρουλη... Η φατσουλα του ειναι σκετη γλυκα. Τρωει μονο του η του δινεις κι εσυ κρεμα;
 
αντε και περιμενω τοση ωρα να δω αν εχουν φωτογενεια γιατι απο φυσικου τους ειναι τελεια μικρουλια! Και ναι το ομολογω μου αρεσει να ειναι χαρουμενοι ολοι και πουλια και ανθρωποι...😀!:D
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Είναι φανταστικά Νίκη! Αυτό το μικρό ήταν το αγαπημένο μου απο τη γέννα της Μαριλένας! Και το μπατζούλι είναι πολύ τσαχπίνικο!
 
Τρωει μονο του η του δινεις κι εσυ κρεμα;


Φωτη μου τρωει κανονικα μονος του σπορακια...
Εχω διαισθηση οτι θα ειναι αγορακι...


και ναι το ομολογω μου αρεσει να ειναι χαρουμενοι ολοι και πουλια και ανθρωποι...😀!:D

Εχεις πολυ ωραιο χομπυ:D

Αυτό το μικρό ήταν το αγαπημένο μου απο τη γέννα της Μαριλένας!

Αφου εμεις ειπαμε... Εχουμε τα ιδια γουστα! Επαληθευεται και παλι!
 
Νικη απο πετ σοπ το αγορασατε; Δεν εχω δει τοσο μικρο μπατζακι σε πετ σοπ και φαινεται και πολυ ημερο.
 
Ναι εχει κι αλλα μωρακια πολλα! Ετυχε και του φεραν μωρα..
Ειναι πολυ θαραλλεο και σκεψου δεν εχει ταιστει στο χερι αλλα ειναι τοσο μικρουλι που θα συνηθισει...
 
Νικη να τα χαιρεσαι! Ειναι πανεμορφα, ιδιως το μπατζακι, τρομερη φατσουλα! 🙂
Μπραβο κ στις Μαριλενα κ Βαλεντινα!
 
Νικη ολα τους ειναι φοβερα και απολαυστικα. Ο Χαρης οντως πολυ ψωναρα. Η κοκατιλιτσα πανεμορφη και το μπατζακι πολυ κουκλι! Να τα χαιρεσαι ολα!
 
να τα χαιρεσε νικη! Ελπιζω να ταιριαξουν με τον ρουλη!
το μπατζακι ειναι και αυτο πολυ ομορφο... Και ξεχωριστος χαρακτηρας!
 
Νικούλα, μεγαλώνει η οικογένεια! Είμαι σίγουρη ότι θα βρουν πολλή αγάπη και φροντίδα κοντά σου! Να σου ζήσουν τα νέα σου κουκλάκια!
 
Μπραβο στην Μεριλενα και στην Βαλεντινα για τα υπεροχα δωρακια τους στην Νικη! Παντα γερα και δυνατα!
 
Nικη η κοριτσαρα σου(ονομα;) πως τα παει με τον Ρουλη; Τους κανεις γνωριμια η τα χεις μαζι;
 
Ονομα πριν λιγο βγηκε...χεχε
Την ειπαμε Ριτσα για να ταιριαζει καπως με το Ρουλης αλλα και απο το ξινομουριτσα γιατι δεν της πολυαρεσουν τα χαδακια αυτηνης..χεχε
Ο Ρουλης ζηλευει οταν ειναι απανω μας και σε φασεις τις κανει επιθεσεις αλλα την προστατευουμε με το χερι και τρωμε εμεις τις δαγκωνιες! Καθως πεταει παει απανω της να κατσει στην πλατη της και φωναζει επιθετικα νομιζω..
Αλλα κι αυτη οταν την πλησιαζει του ψιλοορμαει...
Ειναι οι πρωτες εντυπωσεις μωρε πιστευω...
Ο καθενας ειναι στο κλουβι του...
 
... Και ναι το ομολογω μου αρεσει να ειναι χαρουμενοι ολοι και πουλια και ανθρωποι...😀!:D
Πολύ όμορφα όλα, η αγάπη που προϋποθέτουν, τα δώρα, τα ίδια τα πουλάκια! Μας αρέσουν πολύ και μας κάνουν χαρούμενους! Να σας ζήσουν και να τα καμαρώνετε παλιοί και νέοι. Γονείς!
 
Back
Top