Γενικά Που μου προτείνετε να αφήσω το κοκατίλ μου όταν πάω διακοπές;

triantafiliaa

PB New Member
Εγγραφή
9 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Καλησπέρα σε όλους, θέλω να πάω διακοπές στην μητέρα μου αλλά έχω ένα θηλυκό κοκατιλ που είναι λίγο περίεργο δεν θέλει απότομες αλλαγές και θέλει όλο την προσοχή μου.... Το θέμα μου είναι ότι θα λείπω 4-5 μέρες δεν μπορώ να την αφήσω μόνη σπίτι το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να την πάω στην θεία μου που και αυτή λείπει όλη την ημέρα και δεν ξέρω πως θα αντίδραση. Τι να κάνω μου προτείνετε κάτι
 
@triantafiliaa αν ψάξετε στο ίντερνετ θα βρείτε κάποιους χώρους φιλοξενίας αν δεν έχετε κάποιο άτομο εμπιστοσύνης και με κάποιες βασικές γνώσεις
Παραθέτω ενδεικτικά συνδέσμους


[automerge]1721659177[/automerge]
Καλό θα ήταν να γράψετε σε ποιά πόλη μένετε ώστε να μην σας δίνουμε πληροφορίες από άλλες περιοχές που δεν σας βολεύουν
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατα την γνώμη μου, θα πρέπει να την πάρεις μαζί σου. Ειδικά αν οπως γράφεις

....είναι λίγο περίεργο δεν θέλει απότομες αλλαγές και θέλει όλο την προσοχή μου....

φαντάσου πόσο "απότομη αλλαγή" θα είναι να είναι σε έναν νέο χώρο, που δεν θα σε βλέπει κιόλας....
 
@triantafiliaa μια εναλλακτική είναι να αναφέρετε πόλη που μένετε γιατί ίσως να υπάρχει κάποιο μέλος του pb κοντά σας που μπορεί να σας το κρατήσει λίγες μέρες μέχρι να επιστρέψετε.
 
Back
Top