Φροντίδα Που μπορώ να βάψω κλουβί με ηλεκτροστατική βαφή;

Olbisti

PB New Member
Εγγραφή
21 Ιουν 2023
Μηνύματα
1
@takis1964 Καλησπέρα σας!!! Θα ήθελα την βοήθεια σας. Χάρισε μια γνωστή ένα μεγάλο κλουβι στον πιτσιρικα μου για τα παπαγαλακια του, 2 στο σύνολο. Το οποίο μου είπαν ότι κάνει και για παπαγαλάκια.
Έχει όμως σε κάποια σημεία σκουριά.
Μου είπαν σε μια ομαδα οτι πρέπει να το βαψω με ηλεκτροστατικη βαφη πριν τα βαλω μέσα.
Δεν γνωρίζω ποιας εταιρείας ειναι το κλουβί.
Στην Αθήνα μόνο η συγκεκριμένη εταιρεία κάνει βαφές, που αναφέρατε;
Γνωρίζετε μήπως στοιχεία επικοινωνιας για να μπορεσω να μιλησω μαζί τους... έτσι ώστε, μήπως υπάρχει ελπίδα και θα μπορούσαν να παραλάβουν το κλουβι όπου είναι αρκετά μεγάλο. Πιστευω οτι αξίζει να το φτιάξω.
Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
 
@Olbisti
Πρακτικα πιο πολυ θα σου παει η ηλεκτροστατικη απο ενα ολοκαινουριο κλουβι διαστασεων αρκετων για 2 badgie που μαλλον εχεις.

Ενα πολυ μεγαλο κλουβι(σχετικα ειναι ολα γιατι δεν ξερουμε τι διαστασεις εχει το μεηγαλο κλουβι που αναφερεις ουτε το σχημα του) θα μπορουσε να εχει τελειως λαθος διακενα και να μην κανει καθολου εξ αρχης
 
Τελευταία επεξεργασία:
@takis1964 Καλησπέρα σας!!! Θα ήθελα την βοήθεια σας. Χάρισε μια γνωστή ένα μεγάλο κλουβι στον πιτσιρικα μου για τα παπαγαλακια του, 2 στο σύνολο. Το οποίο μου είπαν ότι κάνει και για παπαγαλάκια.
Έχει όμως σε κάποια σημεία σκουριά.
Μου είπαν σε μια ομαδα οτι πρέπει να το βαψω με ηλεκτροστατικη βαφη πριν τα βαλω μέσα.
Δεν γνωρίζω ποιας εταιρείας ειναι το κλουβί.
Στην Αθήνα μόνο η συγκεκριμένη εταιρεία κάνει βαφές, που αναφέρατε;
Γνωρίζετε μήπως στοιχεία επικοινωνιας για να μπορεσω να μιλησω μαζί τους... έτσι ώστε, μήπως υπάρχει ελπίδα και θα μπορούσαν να παραλάβουν το κλουβι όπου είναι αρκετά μεγάλο. Πιστευω οτι αξίζει να το φτιάξω.
Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
Καλησπέρα
Βενετης λέγεται , όμως όπως γράψανε καλύτερα να πάρεις καινούργιο.
Δεν χάνεις όμως τίποτα να μετρήσεις διαστάσεις και να πάρεις τιμή
Αϊδινίου 7 Αγ. Δημήτριος Αττικής
21 0975 3453
 
Back
Top