Διατροφή Που μπορώ να βρω αυτές της τροφές;

Εγγραφή
26 Νοε 2018
Μηνύματα
803
Καλησπερα και καλη χρονια
Ανοιξα αυτο το θεμα γιατι ηθελα να με ενημερωσετε για τον που μπορω να βρω αυτες της τροφες... Εχω φαει τον κοσμο αλλα δεν της βρισκω. Ειναι για τον φλαφυ μου ( παρροτλετ)... Ευχαριστω εκ τον προτέρων
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2019-01-04-19-04-51_450x800.webp
    Screenshot_2019-01-04-19-04-51_450x800.webp
    29,1 KB · Προβολές: 12
  • Screenshot_2019-01-04-19-04-17_450x800.webp
    Screenshot_2019-01-04-19-04-17_450x800.webp
    10,2 KB · Προβολές: 12
Το δευτερο επειδη ειναι διαδικτυακό σαιτ δεν τα εμπιστευομαι.. Υπαρχει μηπως καποιο αλλο στην αθηνα; Πχ αλιμος [automerge]1546623748[/automerge]
Ειμαι ηλιουπολη και αν παω να τα παρω θα παω με ποδήλατα ή αν εχει δωρεαν μεταφορικα
 
Το δευτερο επειδη ειναι διαδικτυακό σαιτ δεν τα εμπιστευομαι..
Είναι από τα καλύτερα πετ. Συνοικιακό θα το έλεγα αλλά με πολύ ενημερωμένο σάιτ. Και ο τύπος που το έχει είναι πολύ καλός.
 
διπλα στο σπιτι σου δε ξερω να υπαρχει πετ που να εχει τα συγκεκριμενα!
 
Είναι από τα καλύτερα πετ. Συνοικιακό θα το έλεγα αλλά με πολύ ενημερωμένο σάιτ. Και ο τύπος που το έχει είναι πολύ καλός.
Στον mr zoo θα παω γιατι το εχει πιο οικονομικα και παει συχνα η μητερα μου εκει τωρα για το πελλετ ειναι το προβλημα... Ξερετε κανενα που να ειναι κοντα στην Ηλιούπολη;
 
Στον mr zoo θα παω γιατι το εχει πιο οικονομικα και παει συχνα η μητερα μου εκει τωρα για το πελλετ ειναι το προβλημα... Ξερετε κανενα που να ειναι κοντα στην Ηλιούπολη;
Αφού σου είπα.. Το έχει και το mrzoo... Το ίδιο τρώει ο δικός μου.
 
Αφού σου είπα.. Το έχει και το mrzoo...
Την τροφη ναι αλλα το πελλετ το εψαξα αλλα δεν το βρηκα..
[automerge]1546625003[/automerge]
αθηνα εισαι η αλλου;
Το πελλετ δεν με αφηνουν απο διαδυκτιακο σαιτ...Αν ειπαρχει καπου στην αθηνα(κοντα στην οδο αθηνας) η στον αλιμο η ακομα καλυτερα στην ηλιουπολη;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Την τροφη ναι αλλα το πελλετ το εψαξα αλλα δεν το βρηκα..
Το σάιτ του mrzoo είναι για τα σκουπίδια. Έχει τα πέλλετς στο κατάστημα. Απο κει τα αγοράζω και γω.
Εκτός αν με το "έψαξα" εννοείς ότι πήγες από εκεί.
 
Το σάιτ του mrzoo είναι για τα σκουπίδια. Έχει τα πέλλετς στο κατάστημα. Απο κει τα αγοράζω και γω.
Εκτός αν με το "έψαξα" εννοείς ότι πήγες από εκεί.
Τελεια ευχαριστω πολυ απλος απο το σαιτ τα κοιταξα... Ευχαριστω και παλι
[automerge]1546625650[/automerge]
αφου σου λεει οτι απο κει το παιρνει! Μπορει να μη το εχουν στο σαιτ αλλα το φερνουν!
Και εσας φυσικα ευχαριστω για την πολυτιμη βοηθεια σας
 
Back
Top