Γενικά Που μπορώ να βρω καναρίνια φωνής στη Θεσσαλονίκη;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης prodigy
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

prodigy

PB New Member
Εγγραφή
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
17
Πόλη
Θεσσαλονίκη
μπορειται να μου πειτε που μπορω να βρω καναρινια φωνης στη Θεσσαλονίκη;η να μου δωσεται καποιο συγκεκριμενο τηλεφωνο να επικοινωνησω. Γιατι πειρα καποια τηλεφωνα αλλα οι περισσοτεροι ασχολουνται με καναριναι χρωματος
 
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΚΤΡΟΦΕΩΝ ΜΑΛΙΝΟΥΑ
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6942236807 (Παναγιώτης Ευλογημένος)
Στην Πολη σου υπαρχει συλλογος καναρινιων μαλινουα. Σιγουρα ενα μεγαλο μερος εκτροφεων μαλινουα της περιοχης θα ειναι εγγεγραμενοι σε αυτον τον συλλογο. Παρε τηλεφωνο να σου δωσουν καποια τηλεφωνα εκτροφεων
 
ευχαριστω πολυ, αλλα μηπως αυτο το νουμερο ειναι παλιο; Γιατι μου λεει οτι εχει φραγη εισερχωμενων.. Καποιο αλλο τηλεφωνο επικοινωνιας. Ακομα και απο καποιον εκτροφεα...η καποιον χομπιστα
 
Aυτο το τηλεφωνο το βρηκα στο site της ΠΟΟ
Εχει τηλεφωνα και απο αλλους συλλογους καναρινιων φωνης
Μπορεις να στειλεις e-mail στην ΠΟΟ να σου πουνε αν εχει αλλαξει κατι στα τηλεφωνα
Η περιμενε μηπως καποιο παιδι που ανηκει σε συλλογο καναρινιων φωνης ξερει να σου πει για καποιον εκτροφεα στην περιοχη σου
 
ενδιαφερομαι πιο πολυ για timbrados αν ξερει καποιος κανεναν που κανει αναπαραγωγες η καποιο πετ να πουλαει... Θα προτιμουσα ομως εκτροφεα...
 
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΜΠΡΑΔΟΣ - ΕΛ.ΣΥ.ΤΙ
ΟΔΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ -ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ
2291078350 6946408576 (Δημήτρης Κουλικούρδης)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΙΣΠΑΝΙΚΟΥ ΤΙΜΠΡΑΔΟΣ Ε.Σ.Φ.Ι.Τ.
ΑΓ. ΜΑΡΚΟΥ 5
Τ.Κ 47100 ΑΡΤΑ
2681071649 2681073422 (Γκανιατσας Γιωργος)
 
Ακομα αν θελεις υπαρχει ενας εκτροφεας στα Τρικαλα Σακης Γιωτας
λεγεται
 
ναι αλλα απο τρικαλα Θεσσαλονικη πως; Αν δεν το δεις το καναρινι μπορεις να το παρεις;
 
Επικοινωνησε μαζι του. Ενα ταξιδακι στα ομορφα Τρικαλα δε θα σου κανει κακο
 
δεν αμφιβαλω αλλα οι υποχρεωσεις πολλες και ο ελευθερος χρονος, οχι λιγος αλλα αβολος για εκδρομες...
 
Back
Top