Γενικά Που μπορώ να βρω CD για εκμάθηση μαλινουά;

dimitris6971

PB New Member
Εγγραφή
9 Φεβ 2009
Μηνύματα
5
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Γεια σας παιδια, με λενε Δημητρη και ειμαι απο θεσ/νικη. Μολις γεννησε το μαλινουα μου και ψαχνω να βρω απεγνωσμενα cd για εκμαθηση. Ξερει κανεις που μπορω να βρω;
 
Αν ψαξεις λιγο στο internet και μπεις στη σελιδα των ΣΕΚ και του ΟΕΜ θα βρεις φωνες για να κατεβασεις.Ακομα ψαξε λιγο και στην αρχικη σελιδα του petbirds υπαρχουν sites πανω στα Μαλινουα
 
Οι νοτες των μαλινουα.
 

Συνημμένα

Νοτες Νο2 τις υπολοιπες δε μπορω να τις φορτωσω λογω του οριου του 512Κb. Σταυρο ελπιζω να μπορεις να τις προσθεσεις εσυ
 
τι εννοεις δε το βρισκεις;Ειναι μορφης quicktime το εχω ζιπαρει γιατι δε γινεται να φορτωσω τετοιου ειδους αρχειο στη σελιδα. Ξαναπροσπαθησε
 
μου βγαζει οτι δεν μπορει να το βρει. Μηπως πρεπει να το αποθηκευσω πρωτα και μετα να κανω ευρεση;το βρηκες απο καποια σελιδα;
 
Καλημέρα

Φίλε μου, μην περιμένεις και πολλά από διδασκαλεία με τεχνικά μέσα.
Τα καναρίνια φωνής και συγκεκριμένα τα Μαλινουά, δασκαλεύονται όσο γίνεται πιο σωστά μόνο με φυσικούς δασκάλους.
Παρόλα αυτά δεν χάνεις και τίποτα να δοκιμάσεις, μιας και από ότι κατάλαβα δεν έχεις και άμεσο σκοπό να συμμετάσχεις σε κάποιο διαγωνισμό.
Αν θες, μπορείς να γράψεις κάποια διεύθυνση για να σου στείλω 2.
 
Συμφωνώ απόλυτα. Γενικά τα καναρίνια με φυσικό τρόπο γίνονται πολύ πιο καλά στις φωνές τους.. Και αξιόπιστα. Βέβαια υπάρχουν και καναρίνια όχι συγκεκριμένης ράτσας που αποστηθίζουν πολύ καλά με τεχνητά μέσα 1/8. Αλλα απο την εμπειρία μου μετά απο καιρό ξεχνάνε καποιες Φωνες. Οπότε εσύ αποφασίζεις... Το τι θα κάνεις! Καλή επιτυχία σου εύχομαι ότι και αν κανεις. Γιατι αν μπαίνεις σε αυτό τον τομέα.. Είναι δύσκολος και θέλει πολύ πολύ υπομονή. Καλημερα σε όλους.
 
waterslager song cd

Έχω πάρει ένα πολύ καλό cd εδώ στη Νέα Υόρκη που ζω το πήρα από ένα site στο internet εάν το θέλεις γράψε μου μια διεύθυνση να στο στείλω. Δημήτρης
 
Back
Top