Ασθένειες Πράσινες κουτσουλιές Ροζελας

Alora_Mal

PB New Member
Εγγραφή
23 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Πόλη
Πειραιάς
Καλησπέρα σας. Σήμερα παρατήρησα ότι η ροζελα μου κάνει πράσινες κουτσουλιες. Τς έχω δώσει προχθές κ σήμερα προκολο το οποίο το τρώει πολυ! Είναι σαν τς κανονικές κουτσουλιες απλά σε πράσινο χρώμα! Είναι δραστήριος όμως κ φωνακλάς! Πρέπει να τον πάω στο γιατρό; Είναι φυσιολογικό;
 
Αυτό το έχω παρατηρήσει και εγώ στην Λινκ αλλά θεωρώ ότι παίζει ρόλο το μπρόκολο εφόσον η συμπεριφορά της είναι ίδια.

Αυτό πιστεύω κ εγώ γιατί είναι πολύ ενεργητικός αυτές τς μέρες! Και σήμερα ήταν μια χαρά κ μόλις είδε να του κόβω το μπρόκολο με κοίταγε Καλά καλα κ έπεσε με τα μούτρα! Προχθές που είχε φάει πάλι κατανάλωσε μεγάλη ποσότητα!
 
Ας περιμένουμε να μας ενημερώσουν τα παιδιά που γνωρίζουν περισσότερα για το θέμα.
 
ήμερα παρατήρησα ότι η ροζελα μου κάνει πράσινες κουτσουλιες. Τς έχω δώσει προχθές κ σήμερα προκολο το οποίο το τρώει πολυ! Είναι σαν τς κανονικές κουτσουλιες απλά σε πράσινο χρώμα!
Είναι λογικό επακόλουθο αφού καταναλώνει "πράσινα"... και οι εκκενώσεις της να είναι σε αυτή την απόχρωση.
 
Συγνωμη που άργησα να απαντήσω... είχα εβα πρόβλημα με το κινητό... Όλα καλά... ειχε 3 μέρες πράσινη απόχρωση αλλά επειδή ήταν δραστήριο δεν το πήγα στο γιατρό... Τώρα είναι μια χαρά στο κανονικό τους χρώμα! Σας. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!
 
Back
Top