Φροντίδα Προς τι το headbanging;

pommerouge

PB Member
Εγγραφή
5 Δεκ 2008
Μηνύματα
308
Πόλη
Αθήνα
δεν ξερω πως να το μεταφρασω αλλα εχω δει γενικα παρατηρηση καθημερινα τον αρσενικο να το κανει αυτο σαν να ειναι σε συναυλια μεταλ ;p και να χτυπα το κεφαλι του ετσι απλα και να κακαριζει; Και τι σημαινει σε φαση παλι ο αρσενικος(Lovebird) που αμα τον δεις φαινεται σαν να προσπαθει να κανει εμετο και επεξεργαται την τροφη μεσα του, αυτο γιατι το κανουν; Ελπιζω να με καταλαβατε😛
 
Αυτο που λες που ειναι σαν εμμετος->ταιζει την θηλυκια.Αυτο δειχνει αγαπη δεσιμο κι αφοσιωση. Ειναι φυσιολογικο να το κανει εφοσον ειναι ζευγαρι και τους εχεις βαλει φωλια. Τωρα το αλλο δεν καταλαβα τι εννοεις... Εννοεις να πηγαινει το κεφαλι του πανω κατω γρηγορα;
 
ναι αυτο εννοω ;p το κανει για ορισμενα δευτερολεπτα την ημερα, αλλα δεν καταλαβενω τι θελει να πει ο ποιητης 😛
 
Αν θυμαμαι καλα εχεις βαλει φωλια...

Το καναν και μενα αυτο. Εχω την εντυπωση οτι ο αρσενικος προσπαθει να εντυπωσιασει την θηλυκια(κατι σαν χορος ζευγαρωματος δηλαδη) προκειμενου να ζευγαρωσουν. Εισαι σε καλο δρομο...
 
την κινηση με το κεφαλι την κανει και η δικια μου(θυληκια ροζελλα), αλλα αν προκηται για εντυπωσιασμο να αρχισω να ανυσηχω γιατι το μοναδικο αρσενικο στον χωρο που ειναι (λογω καραντινας) ειμαι εγω!

παντως εχει πλακα
 
Back
Top