Γενικά Πρωινό ξύπνημα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης theo40gr
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

theo40gr

PB Member
Εγγραφή
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
708
Πόλη
Πειραιάς
το ναχεις αφησει το βραδυ τον πιπικο στη κρεβατοκαμαρα
και να σε ξυπνα το πρωι..
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Χεχεχε ωραιος ο πιπικος!
Το ονομα του οταν το λεει ειναι ολα τα λεφτα 😛



Το Μ'αγαπας το λεει φωναχτα και καθαρα!
Κακο 😛
Τελειος τελειος να τον χαιρεσαι
 
Αφασία ο Πιπίκος! Καλέ δεν σας ερχεται να τον τσιμπατε ολη την ωρα;:D Απιστευτος! Να τον χαιρεστε!
 
Aκούγαμε τον Πιπίκο με τον Τοrres με πολύ προσοχή, μας άρεσε η ομιλία του και που είπε καθαρά Σ'αγαπώ, Μ'αγαπάς; Ωραίο, Πιπίκο, Ντουζάκι κακό, έστελνε φιλιά, και έκανε σφυρίγματα! Μπράβο σας, να περνάτε όμορφα!
 
:Big Grin:Απ' τα ωραιοτερα πρωινα ξυπνηματα που μπορει να'χει κανεις! Τελειος ο Πιπικος, να τον χαιρεστε Θοδωρε
 
ευχαριστω και εκ μερους του πιπικου για τα καλα σας λογια..
το πρωι μεχρι να βγει βολτα ειναι γκρινιαρης και σκουζει..
αν βγει εξω αρχιζει τις γλυκες..σε πρωτη ευκαιρια θα σας το δειξω
 
αφου βγουμε απο το κλουβι

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Και αφου ξυπνησουμε και αν εχουμε χρονο αρχιζουμε τη συζητηση
 
Υποκλινομαι στο ταλεντο του Πιπικου.

Συγχαρητηρια Θοδωρη.Φαινεται ποσο "καλοδουλεμενο" ειναι αυτο το πουλι.ΦΟΒΕΡΟΣ!
 
φωτη εχω φαει κολημα με δαυτον
ειναι στιγμες που προσπαθει να επικοινωνησει μαζι μου
καταλαβαινει και ζητα πραγματα.. Μου ζητα να τον φιλησω.. Πλησιαζω το κλουβι και με φιλα σα να μη πω.. Περνω απο διπλα και μου ζητα τζουκου τζουκου(χαδια).. Παω κοντα και σκυβει τη κεφαλα του να τον χαιδεψω.. Θυμωνει και μου λεει κακοο..η με βριζει.. Θελει κιαλο φαγητο; Περνει το λεκανακι του και αρχιζει να το κτυπα.. Τι να πω.. Παλιμπαιδισμος ναναι;δε ξερω
 
φωτη εχω φαει κολημα με δαυτον
ειναι στιγμες που προσπαθει να επικοινωνησει μαζι μου
καταλαβαινει και ζητα πραγματα.. Μου ζητα να τον φιλησω.. Πλησιαζω το κλουβι και με φιλα σα να μη πω.. Περνω απο διπλα και μου ζητα τζουκου τζουκου(χαδια).. Παω κοντα και σκυβει τη κεφαλα του να τον χαιδεψω.. Θυμωνει και μου λεει κακοο..η με βριζει.. Θελει κιαλο φαγητο; Περνει το λεκανακι του και αρχιζει να το κτυπα.. Τι να πω.. Παλιμπαιδισμος ναναι;δε ξερω
Θόδωρε η καθημερινή συμβίωση με τον Ρόκο μ' έχει πείσει ότι καταλαβαίνουν περισσότερα απ' όσα νομίζουμε... ή τουλάχιστον αυτά που θέλουν! 🙂 Νομίζω ότι η θεωρία ότι είναι απλά μιμητικά πουλιά, σ' ένα μεγάλο ποσοστό είναι λάθος. Σαφώς το μυαλό τους λειτουργεί με συνδυασμούς, όταν όμως καταλάβουν κάτι (ίσως όχι ακριβώς την έννοια), βρίσκουν τρόπους να μας το δείξουν. Πόσο μάλλον ο Πιπίκος που τον θεωρώ από τα πιο έξυπνα πουλιά! Να τον χαίρεσαι και πάλι! ΜΑΡΙΑ
 
Back
Top