Γενικά Πτηνιατρος στα Τρικαλα

nanouko

PB New Member
Εγγραφή
18 Φεβ 2015
Μηνύματα
35
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Καλησπέρα, παιδια μηπως γνωρίζει κανεις πνηνιατρο στα τρικαλα γιατι ηρθα για διακοπες και εχω ενα θεμα με τον παπαγάλο μου!
 
Δεν υπαρχουν :D τρομερο; η τουλαχιστον εγω δν εχω βρει αν και εκανα μεγαλη αναζητηση. Αν βρεις ενημερωσε με
 
Δεν υπαρχουν :D τρομερο; η τουλαχιστον εγω δν εχω βρει αν και εκανα μεγαλη αναζητηση. Αν βρεις ενημερωσε με
Ασε πέφτω απο τα σύννεφα 😛 Καρδίτσα μηπως; Ολοι τοσο άχρηστοι ρε φιλος;!;!;
Αν είμαστε αντικειμενικοί θα πρέπει να μη μιλάμε...
Να γίνει κάποιος πτηνίατρος στην επαρχία και να περιμένει τι... και από ποιους;
Και όταν δικαιολογημένα θα πει 70 ευρώ οι εξετάσεις του πτηνού και 30 ευρώ η επίσκεψη για το καναρίνι τι θα πούμε;
Παιδιά και η εξειδίκευση αλλά και ο εργαστηριακός εξοπλισμός που είναι απαραίτητος για τις εξετάσεις των πτηνών, είναι εξαιρετικά ακριβός και με όσα μπορώ να καταλάβω έχουν μηδαμινή πιθανότητα απόσβεσης...
Ας περιοριστούμε στις γενικές γνώσεις κάποιων κτηνιάτρων που πιθανόν μέσα από τα χρόνια σπουδών και εμπειρίας... Θα ξέρουν σίγουρα κάτι "παραπάνω" από μας.
Εγώ τουλάχιστο... έτσι πορεύομαι...
 
Και ομως υπαρχει! Πηγαμε σημερα γιατι ειχαμε ενα θεμα με το φτερό μας, εξέτασαν τον ζαζου(το Κοκατιλ μου) και μου ειπαν οτι υπαρχει και ακτινογραφικο μηχάνημα σε περιπτωση που χρειαστεί! Ηταν ευγενικοί και νέοι γιατροί θα γραψω εδω το ονομα αλλα και στο αλλο γκρουπ με τους γιατρούς λοιπον ειναι Χριστοδούλου/Δανίκα/Τσιάρα τηλ 2431077711 και ειναι στην Κονδύλη 51(απέναντι απο την πυροσβεστική)
 
θα γραψω εδω το ονομα αλλα και στο αλλο γκρουπ με τους γιατρούς λοιπον ειναι Χριστοδούλου/Δανίκα/Τσιάρα τηλ 2431077711 και ειναι στην Κονδύλη 51(απέναντι απο την πυροσβεστική)
Να το κάνεις εδώ https://community.petbirds.gr/threads/Πτηνίατροι-Ειδικευμένοι-στα-Πτηνά-Κτηνίατροι.1091/#post-7332
 
Αν είμαστε αντικειμενικοί θα πρέπει να μη μιλάμε...
Να γίνει κάποιος πτηνίατρος στην επαρχία και να περιμένει τι... και από ποιους;
Και όταν δικαιολογημένα θα πει 70 ευρώ οι εξετάσεις του πτηνού και 30 ευρώ η επίσκεψη για το καναρίνι τι θα πούμε;
Παιδιά και η εξειδίκευση αλλά και ο εργαστηριακός εξοπλισμός που είναι απαραίτητος για τις εξετάσεις των πτηνών, είναι εξαιρετικά ακριβώς και με όσα μπορώ να καταλάβω έχουν μηδαμινή πιθανότητα απόσβεσης...
Ας περιοριστούμε στις γενικές γνώσεις κάποιων κτηνιάτρων που πιθανόν μέσα από τα χρόνια σπουδών και εμπειρίας... Θα ξέρει σίγουρα κάτι "παραπάνω" από μας.
Εγώ τουλάχιστο... έτσι πορεύομαι...
Αμα πατε στα Τρικαλα και γνωρισετε κοσμο θα καταλαβετε οτι παρα πολλοι ανθρωποι ασχολουνται με πουλια.
 
Αμα πατε στα Τρικαλα και γνωρισετε κοσμο θα καταλαβετε οτι παρα πολλοι ανθρωποι ασχολουνται με πουλια.
Δε χρειάζεται να πάω... είμαι.
Τα Τρίκαλα ανήκουν στην ευρύτερη γειτονιά μου... και έχω κι εκεί πολλούς φίλους.
 
Back
Top