Πώληση Πωλείται Cockatiel μωρό

Marilenaki

PB Member
Εγγραφή
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
991
Πόλη
Καπανδρίτι
Cockatiel μετάλλαξης Pied, μωρό ήμερο, κοινωνικοποιημενο, γεννημένο 15/5/15, ταϊσμενο στο χέρι, με κλειστό δαχτυλίδι συλλόγου, πιθανοτατα αρσενικo (θα του γινει εξεταση τεστ dna σύντομα) δίνεται 70 ευρώ
Γονεις: lutino θηλυκο, pearl αρσενικο (φορείς wf γιατί βγάζουν και wf μωρά)
Έχει ξεκινησει να τρώει σπόρους και μαλακές τροφές και μαθαίνουμε να τρώμε φρουτα/λαχανικά

rsz_183539_n.webp rsz_283120_n.webp rsz_311_n.webp rsz_42908_n.webp rsz_57001134_n.webp
 
Αααχχχ αααχχχ μην μου κάνεις τέτοια Μαριλένα μου με τέτοιες φώτο! 😛 Εύχομαι να πάει στα καλύτερα χέρια τέτοιο ΜΩΡΟ ! Φτου φτου!
 
Το προσπαθω!
Σε περιμένουμε με ανυπομονησία οσο πιο πολύς κόσμος τοσο το καλύτερο!
Προσπαθησα μεχρι τελικης πτωσης να πεισω τον αντρουλη μου αλλα δεν τα καταφερα μεχρι στιγμης... η ελπιδα δε χανεται βεβαια αλλα οπως κ να χει ειναι γλυκα!
Πριξτον λιγο παραπάνω και θα δεις θα το πάρεις εγω επριζα τους δικούς μου και τώρα εχω πέντε πουλιά και περιμένω έκτο!
 
με 25 περνεις μεσο ιντερνετρ -_-

αν με 25 ευρω εσυ βρισκεις ήμερο απογαλακτισμενο μωρο μαγκια σου!
εγω με αυτα που εχω προσφερει πανω στο πουλι και τις ωρες που εχω ασχοληθει τοσο το δινω!
Εκτος αν εσυ αναφερεσαι σε νεοσσους για τάισμα οπου εγώ σε καμια περίπτωση δεν πουλαω!
ενημερωτικα τα απλα γκρι (normal grey) ουτε καν μεταλλαξη η τιμη τους για αγρια ενηλικα πουλια ξεκιναει απο 30 -35 ευρώ!
Βεβαια μεσα στο ιντερνετ μπορεις να βρεις προσφορες και προσφορες αναλογα τι θα παρεις και απο που!
 
Back
Top