Πώληση Πωλουνται παπαγαλακια Budgie

billdere

PB Member
Εγγραφή
6 Απρ 2014
Μηνύματα
1.623
Πόλη
Άγιοι Ανάργυροι
Παιδια.. Δινω τα παπαγαλακια μου.. Οποιος θελει ας μου στειλει π. Μ.
Τα παπαγαλακια ειναι πολυ ημερα σε αποτωμες κινησεις και γενικα οτι γινετε εξω απο το κλουβι.

Ειναι 15 μηνων.
Eπισης.. Να αναφερω οτι τα πουλακια ειναι υγιει χωρις κανενα προβλημα.
Το αρσενικο ειναι απο πατερα εγγλεζο και ειναι πολυ ημερο.

Μαζι με κλουβι τροφες και λοιπα τα δινω στα 30 ευρω.
Σκετα τα πουλακια 20€
Ευχαριστω
 
Μαρια δεν ελεγε πουθενα πωληση
Λέει, λέει αριστερά που έχει το βελάκι. Και για την πώληση υπάρχουν κάποιες προϋποθέσεις μεταξύ των οποίων και φωτογραφίες.
Go back :)
 
Λέει, λέει αριστερά που έχει το βελάκι. Και για την πώληση υπάρχουν κάποιες προϋποθέσεις μεταξύ των οποίων και φωτογραφίες.
Go back :)

οοπ.. Το βρηκα στο ''εργαλεια θεματος''!
 
Μαρια δεν ελεγε πουθενα πωληση απο τις επιλογες που μπορουσα να βαλω.. ☹
Το φόρουμ των πωλήσεων βρισκόταν ακριβώς κάτω από αυτό της ζήτησης για αγορά που πρωτοδημοσιεύτηκε το θέμα σου. Έχω μεταφέρει το θέμα στο σωστό φόρουμ. Χρειάζεται όμως να αναφέρεις και την τιμή Βασίλη γιατί αποτελεί προϋπόθεση για τη δημοσίευση των αγγελιών πώλησης.
 
Το φόρουμ των πωλήσεων βρισκόταν ακριβώς κάτω από αυτό της ζήτησης για αγορά που πρωτοδημοσιεύτηκε το θέμα σου. Έχω μεταφέρει το θέμα στο σωστό φόρουμ. Χρειάζεται όμως να αναφέρεις και την τιμή Βασίλη γιατί αποτελεί προϋπόθεση για τη δημοσίευση των αγγελιών πώλησης.

Eυχαριστω Σταυρο!
Διορθωσα την αγγελια μου!
 
Λοιπον.. Θα ηθελα να σβηστει η αγγελια, τα πουλακια θα δωθουν σε ενα μοναστηρι στο Αγρινιο.
Ο πατερ εχει αλλο ενα ζευγαρακι μπατζι και μου ειπε πως ειχε και κοκατιλ και μια κονουρα πιο παλια..
Αυτα..
 
Οι αγγελιες δεν σβηνονται Βασιλη παρα μονο αν αντιβαινουν στους κανονισμους! Απλα η δικη σου θα μεινει εδω.. Μπραβο σου! Ελπιζω να τα φροντιζουν και να τα χαιρονται! Θα χουν την ευλογια του θεου παντως.. :D
 
Οι αγγελιες δεν σβηνονται Βασιλη παρα μονο αν αντιβαινουν στους κανονισμους! Απλα η δικη σου θα μεινει εδω.. Μπραβο σου! Ελπιζω να τα φροντιζουν και να τα χαιρονται! Θα χουν την ευλογια του θεου παντως.. :D

😀! Αα, δεν το ηξερα αυτο!
Ε δεν πειραζει, σιγα!
ΜΙα χαρα θα περασουν.. Ο πατερ τα λατρεψε απο τις φωτογραφιες και του αρεσανε πολυ μου ειπε και γενικα ητανε πολυ καλος ανθρωπος.. Αυριο θα του τα δωσω.
 
Λοιπον, τα πουλακια τα εδωσα!
Ο Πατερ ειναι ενας πολυ εξαιρετος ανθρωπος και του αρεσανε απο την πρωτη στιγμη.
Να φανταστειται μου εβαλε χερι την 2η μερα αφου πηρε τηλ να ρωτησει αν τα εχω ακομα για να βγαλω την αγγελια επειδη θα τα αγορασει αυτος.
Τα πουλακια θα περασουν μια χαρα στο μοναστηρι μαζι με τα αλλα στον μεγαλο κηπο που εχει εκει..
Και ο Πατερ ητανε μιρκος σε ηλικια, γυρω στα 30-35 βαρια βαρια!
 
Καλοτυχα και ευλογημενα να ειναι :) Ελπιζω να μαθαινεις πως τα πανε!
 
Back
Top