Πώληση Πωλουντα νεαρα pied ζεμπρακια

Phantomas

PB New Member
Εγγραφή
5 Μαϊ 2015
Μηνύματα
359
Πόλη
Αθήνα
Πωλουνται σε τιμη 10 ευρω το ενα αρσενικα ζεμπρακια pied δικης μου εκτροφης (2 διαθεσιμα). Γεννημενα τελη Οκτωβριου 2015. Περιοχες Αθηνα (και περιξ), Τρικαλα.

Για αυτες τις περιοχες αλλα και αλλες παραλαβη κατοπιν συνεννοησεως. Πωλουνται λογω ελειψη χωρου.
 

Συνημμένα

  • CAM00357.webp
    CAM00357.webp
    36,6 KB · Προβολές: 255
  • CAM00359.webp
    CAM00359.webp
    19,8 KB · Προβολές: 218
  • CAM00363.webp
    CAM00363.webp
    49,1 KB · Προβολές: 217
  • CAM00358.webp
    CAM00358.webp
    41 KB · Προβολές: 217
  • CAM00361.webp
    CAM00361.webp
    42,1 KB · Προβολές: 208
H τιμη κατεβαινει στα 7ευρω αρκει να πανε σε καποιον που γνωριζει απο φροντιδα του ειδους!
 
H τιμη κατεβαινει στα 7ευρω αρκει να πανε σε καποιον που γνωριζει απο φροντιδα του ειδους!
Καλησπερα! Ενδιαφερομαι για τα ζεμπρακια μονο που μενω Κυπαρισσια. Υπαρχει καποια πιθανοτητα να τα παραλαβω με το κτελ; ισως μπορεσω να βρω και καποιον και να μου τα μεταφερει σε ποια περιοχη ειστε ακριβως;
 
Eγω σπουδαζω Τρικαλα. Οι δικοι μου μενουν ομως Αθηνα. Μεχρι το τελος του μηνα τα πουλια μπορουν να βρεθουν στην Αθηνα. Σε ποια περιοχη της Αθηνας θα μπορουσατε να τα παραλαβετε; Προτιμαω συναλλαγη χερι με χερι. Θα κρατατε κλουβι;Επισης ενδιαφερεστε και για τα 2 ζεβρακια;
 
Καλημέρα! Δεν θα είχα πρόβλημα να πάρω και τα δυο πουλάκια άπλα θα προτιμούσα ένα για να το κάνω ζευγαρακι. Μέχρι τώρα δεν έχω καταφέρει να βρω κάποιον να μου το μεταφέρει. Θα με βόλευε κέντρο αλλά δυστυχώς δεν βρίσκω πως μπορώ να τα πάρω . Αν αλλάξει κάτι θα σε ενημερώσω. Σε ευχαριστώ πολυ πάντως
 
Πωλουνται σε τιμη 10 ευρω το ενα αρσενικα ζεμπρακια pied δικης μου εκτροφης (2 διαθεσιμα). Γεννημενα τελη Οκτωβριου 2015. Περιοχες Αθηνα (και περιξ), Τρικαλα.

Για αυτες τις περιοχες αλλα και αλλες παραλαβη κατοπιν συνεννοησεως. Πωλουνται λογω ελειψη χωρου.

Εχεις κοπέλα; Θα μου φέρουν ένα αγόρι αυτές τις ημέρες και θελω 1 ακόμη. Περιοχή Νέα Ιωνία Αττικής
 
Ειχα μια γεννα τον φεβρουαριο 2 νεοσσων. Πιθανολογω οτι το ενα απο τα 2 ειναι θυληκο αλλα δν ειμαι σιγουρος μιας και δεν εχει βγει ακομα το τελικο τους πτερωμα. Μολις αναπτυχθουν πληρως και μπορω να πω με βεβαιοτητα το φυλο τους θα σε ενημερωσω.
 
Ειχα μια γεννα τον φεβρουαριο 2 νεοσσων. Πιθανολογω οτι το ενα απο τα 2 ειναι θυληκο αλλα δν ειμαι σιγουρος μιας και δεν εχει βγει ακομα το τελικο τους πτερωμα. Μολις αναπτυχθουν πληρως και μπορω να πω με βεβαιοτητα το φυλο τους θα σε ενημερωσω.

OK
 
Να ενημερωσω πως εξακολουθουν να ειναι διαθεσιμα 2 αρσενικα και 1 θυληκο. Επειδη θηλυκα εχω μονο 2 το πουλαω προς 10 ευρω ενω τα αρσενικα 7 ευρω.
 
Γιάννη, κάποιο μπέρδεμα νομίζω οτι υπάρχει στο προηγούμενο μνμ σου:
2 αρς. + 1 θλκ ή και 2 θλκ?
 
Μάλλον εννοεί 2 θηλυκά συνολικά μαζί με το ζευγάρι του :)
 
2 διαθεσιμα αρσενικα και 1 διαθεσιμο θηλυκο. Τιμη αρσενικων 7,τιμη θηλυκoυ 10 :D
 
Back
Top