Πώληση Πωλούνται Κόκκινα μωσαικά καναρίνια

Stfns

PB Member
Εγγραφή
22 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.052
Πόλη
Καλλιθέα
Αγαπητοί μου φίλοι,

Πωλείται ένα ζευγάρι λιποχρωμικά κόκκινα μωσαικά καναρίνια(γραμμής θηλυκού) έτους 2015 με ΚΛΕΙΣΤΑ δακτυλίδια. Η τιμή είναι 40 ευρώ και για τα δύο.

dario.webp franca.webp

Επιπλέον:

1. Δεν έχουν ζευγαρώσει για φέτος.

2. Είναι διατροφικά προετοιμασμένα για αναπαραγωγή.

3. Είναι πουλιά ΕΞΩΤΕΡΙΚΗΣ εκτροφής.

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου ΜΟΝΟ με προσωπικό μήνυμα. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αποστολής τους εκτός Αθήνας, ενώ οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να έρθουν να τα παραλάβουν(στην Καλλιθέα) έχοντας προνοήσει για μέσο μεταφοράς. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση είμαι στην διάθεσή σας!
 
Στέφανε, όμορφα τα πουλακια σου.
Γιατι ζητάς επικοινωνία με πμ και οχι μέσα σε αυτο το νημα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stfns
Στέφανε, όμορφα τα πουλακια σου.
Γιατι ζητάς επικοινωνία με πμ και οχι μέσα σε αυτο το νημα;

Γιατί δεν θέλω να δώσω προσωπικά μου στοιχεία όπως τηλέφωνο και διεύθυνση, παρά μόνο σε όποιον ενδιαφέρεται να έρθει για να τα πάρει. Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία που έχει να κάνει με τα ίδια τα πουλιά είμαι στη διάθεση όλων μέσα σε αυτό το νήμα.
 
Γιατί δεν θέλω να δώσω προσωπικά μου στοιχεία όπως τηλέφωνο και διεύθυνση
Αυτά δεν επιτρέπονται ούτως ή άλλως.

Με την ευκαιρία, να πω ότι και εμείς προτείνουμε η διαπραγμάτευση να γίνεται δημόσια. Μπορεί αργότερα να αποδειχθεί σοφή ενέργεια για την προστασία της αξιοπιστίας, είτε του αγοραστή, είτε του πωλητή.
 
Μπορείς να πουλησεις μονο το θυλικο; αν ναι ενδιαφερωμαι
 
Μπορείς να πουλησεις μονο το θυλικο; αν ναι ενδιαφερωμαι

Όχι. Λυπάμαι για αυτό αλλά αποσύρω την αγγελία. Ο λόγος είναι ότι το μετάνιωσα. Μου είναι δύσκολο να τα δώσω. Ζητώ συγνώμη από όλους σας.
 
Εννοείς οτι έχεις δεθεί με τα πουλακια και δεν θα ήθελες να τα αποχωριστεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stfns
Back
Top