Πώληση Πωλούνται αρσενικά και θηλυκά τιμπράντο

lefteris13

PB Member
Εγγραφή
31 Μαϊ 2012
Μηνύματα
368
Πόλη
Περιστέρι
Πωλούνται τα εξής τιμπράντο (γραμμής classico) δαχτυλιδωμένα του 14 απο πολύ καλά αίματα εκτροφέων με διακρίσεις:

2 αρσενικά γεννημένα Μάρτη, χρώματος πράσινου 30 ευρώ το ένα,
2 θηλυκά γεννημένα Μαρτη και Απριλη, χρώματος πράσινου, εκ των οποίων το ένα σκουφάτο.
20 ευρω το ενα.

Θα δοθεί επίσης 1 θηλυκό πράσινο του 13 με δαχτυλιδι συλλογου, 25 ευρω.
Τα πουλιά είναι υγιή και προσεγμένα.

Ακολουθούν μερικές ενδεικτικές φωτο:

tibrado3.webp tibrado2.webp tibrado1.webp
 
γεια με ενδιαφερει ενα αρσενικο αν τα εχεις ακομη
 
Λευτέρη, μια φίλη μου ενδιαφέρεται για θηλυκό. Αν θέλεις στείλε μου με πμ το τηλέφωνο επικοινωνίας σου.
Ευχαριστω
 
Λευτερη ευχαριστω πολυ για το ζευγαρακι! Ο αρσενικος ειναι πολυβολο... Με το που τον κρεμασα στον τοιχο επιασε!👍
Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω τον Λευτέρη...όλα τα πουλιά του είναι στην πένα.Αυτό άλλωστε φαίνεται και από τις φωτό.
 
Οντως ειναι ενα αξιολογο παλικαρι και εκτος απο την χαρα μου για τα πουλια που πηρα, χαρηκα πολυ και που τον γνωρισα. Να εισαι καλα Λευτερη!
 
εχουν μεινει 2 φετινα, 1 αρσενικο πρασινο και 1 θηλυκο πρασινο σκουφατο..σας ευχαριστω για τα καλα λογια παντως, χαρηκα κι εγω που σε γνωρισα Κωστα οπως κι το μικρο σου γιο, να χαιρεσαι τα πουλια και καλους απογονους!(τα ιδια ισχυουν και για τον Σιμο-aeras που γνωρισα χτες)
 
Ευχαριστω φιλε λευτερη για το καναρινακι ειναι τελειο εχει ξεσηκωσει ολο το σπιτι! Πραγματικος τενορος! Χαρηκα που σε γνωρισα!
 
τα 2 εναπομειναντα πουλακια που ειχα αναφερει, εχει 'κλειστει' να δοθουν αυριο και μεθαυριο αντιστοιχα, οποτε πλεον δεν υπαρχει καποιο διαθεσιμο. Ευχαριστώ πολυ για το ενδιαφερον σας, τα καλα λογια και να χαιρεστε τα πουλακια που πηρατε:)
 
Back
Top